Panevėžio bendruomenių rūmai siūlo idėjas laisvalaikiui

Panevėžio bendruomenių rūmai siūlo idėjas laisvalaikiui

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžio bendruomenių rūmai siūlo idėjas laisvalaikiui.

Edukacinė programa su Pepe Ilgakojine „Gėlės žiedas mamytei“ (autorė Neringa Bagdonienė). Vaikų pamėgtasis personažas iš Astridos Lindgren knygelės Pepė Ilgakojinė vaikučius moko, kaip iš spalvoto popieriaus pagaminti tulpę brangiausiam žmogui – mamai.

Edukacinė programa „Dovanėlė Mamai“ (autorė Gitana Banevičienė). Vaikai mokomi pasigaminti puikų papuošalą, kurį kiekvienas vaikas galės padovanoti savo mamytei ar močiutei Motinos dienos proga.

BIC

Gegužės 3 d. – šventinis virtualus koncertas iš namų „Mama – visada mano širdyje“ ir svetainėje www.pankultura.lt.

Panevėžio bendruomenių rūmai kviečia virtualiai apsilankyti Laimutės Vološkevičienės personalinėje kūrybinių darbų parodoje „Keturios patirtys“ bei Eglės Žeromskaitės Zubienės fotografijų parodoje „Daili darna Japonija“.

Mažieji panevėžiečiai kviečiami klausytis pasakos „Ožkelė“, užrašytos žinomo tautosakininko Jurgio Davydaičio ir kartu žaisti teatro žaidimą, iliustruojant pasaką. (Seka Kristina Šimonytė Christensen).

Pasiklausę pasakos pagal S. Kozlov „Leiskite su jumis paprietėmiauti“ mažieji panevėžiečiai bus kviečiami atsakyti į klausimus. (Seka Kristina Šimonytė-Christensen).

45 min. spektaklis visai šeimai „Varlė karalienė“.

Balandžio 29 d. Panevėžio bendruomenių rūmai mini įstaigos atidarymo dieną ir ta proga bus rodomas pažintinis filmas „Trys šventės dešimtmečiai“, supažindinsiantis su istorija ir dabartine įstaigos veikla.

Šventinis naujų idėjų kamerinio orkestro „Niko“ koncertas, skirtas Panevėžio bendruomenių rūmų gimtadieniui. Programoje – meno vadovas ir dirigentas Gediminas Gelgotas.

Visi renginiai transliuojami nemokamai.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.