0.2 C
Panevėžys
Ketvirtadienis, 2 vasario, 2023

Panevėžio arena liko be vadovo: vos kelis mėnesius jai vadovavęs T. Pakštys pareigas paliko dėl nesutarimų su savo valdžia

AutoriusRAIMONDA MIKUČIONYTĖFotoŽIVILĖ VEČIORKUTĖ, ERIKAS LAUŽADIS, RIMVYDAS ANČEREVIČIUS
Iš pareigų pasitraukė šiek tiek daugiau nei penkis mėnesius Panevėžio arenai vadovęs Tomas Pakštys.

Iš pareigų pasitraukė šiek tiek daugiau nei penkis mėnesius Panevėžio arenai vadovęs Tomas Pakštys. Naujienų portalų JP žiniomis, jis šias pareigas paliko savo noru dėl nesutarimų su vadovu – Panevėžio sporto centro direktoriumi Sauliumi Raziūnu.

Prašymą išeiti iš darbo T. Pakštys parašė praėjusią savaitę. Tuo tarpu Panevėžio sporto centro vadovas jį net nedvejodamas pasirašė.

Priežasčių nepateikė

Naujienų portalui JP jau buvęs Panevėžio sporto centro padalinio universalios arenos vadovas T. Pakštys kalbėjo itin diplomatiškai.

„Po Panevėžio arenos perdavimo iš koncesininkų į savivaldybės kompetenciją jos valdymo mechanizmai bei principai turėjo pasikeisti iš esmės. Vertinu ir džiaugiuosi čia įgyta patirtimi prisidedant prie Sporto centro veiklos, efektyviai bendradarbiaujant su Savivaldybe, vystant bei tobulinant arenos valdymo procesus, formuojant naują komandą bei, žinoma, įgyvendinant procesus, susijusius su generalinio arenos rėmėjo konkursu. Manau, kad Panevėžyje kryptingai vystoma valstybinio lygmens sporto strategija, o priėmus tinkamus sprendimus, neabejoju, šios srities potencialas tik augtų”, – teigė T. Pakštys.

T. Pakštys.

Įvardijo pareigas

Tuo tarpu Panevėžio sporto centro direktorius S. Raziūnas, išgirdęs klausimą apie pavaldinio išėjimą iš darbo, pokalbį pradėjo ne nuo pasitraukimo priežasčių, o nuo viešumoje įvardintų T. Pakščio pareigų.

„T. Pakštys buvo ne Panevėžio arenos vadovas, bet jos valdymo proceso prižiūrėtojas“, – teigė pastaruoju metu iš skandalų neišlipantis Panevėžio sporto centro vadovas.

„Žmogus dirbo ne tik Panevėžyje. Jo pagrindinė darbovietė buvo Kėdainių arena. Jis jai vadovavo. Tikriausiai jis pavargo nuo lakstymo iš vieno miesto į kitą. T. Pakštys nesėdėjo kiekvieną darbo dieną Panevėžio arenoje. Pagal susitarimą, jis atvažiuodavo porą kartų per savaitę ir atlikdavo darbus, kokius pajėgdavo. Tačiau, kadangi arenoje pereinamuoju laikotarpiu darbų daug, galbūt nespėdavo visų darbų atlikti. Nereiškiau jam pretenzijų, o kas reiškė, tai jau kitas reikalas“, – svarstė Sporto centro direktorius.

S. Raziūnas.

Parašė prašymą atleisti

Pasak Panevėžio sporto centro direktoriaus, įstaigos padaliniui vadovavęs T. Pakštys praėjusią savaitę parašė prašymą atleisti iš pareigų.

„Kadangi dirbo ne tik Panevėžyje, prašymą atleisti pasirašiau. Manau, kad nieko nuostabaus, jog išeina iš darbo. Išsiskyrėme su T. Pakščiu jo prašymu. Beje, ateityje bus skelbiamas konkursas arenos vadovo pareigoms užimti. Kita vertus, gandai, kad nesutarėme su T. Pakščiu – tik gandai“, – aiškino S. Raziūnas ir tęsė:

„Oficialiai T. Pakštys yra Kėdainių arenos vadovas, o Panevėžyje jis buvo laikinas darbuotojas, kol bus paskelbtas konkursas. Tačiau jis to nelaukė ir pasitraukė iš pareigų. Kol nėra laikino vadovo, paskirsime kitą – laikiną. Antra vertus, Sporto centras turi vadovą, bent jau kol kas. Beje, Panevėžio arena – Sporto centro padalinys ir gali turėti laikiną vadovą, kaip buvo iki šiol. Kai bus paskelbtas konkursas, turės ne laikiną vadovą. Čia yra darbiniai reikalai. Beje, ir Savivaldybė kartais turi laikiną – vaduojantį administracijos direktorių, Sporto skyriaus vedėją arba merą.“

T. Jukna.

Sporto arena svarbi

Naujienų portalo JP kalbintas Panevėžio savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna priminė, kad T. Pakštys buvo laikinasis universalios arenos vadovas.

„Jis buvo Sporto centro padalinio laikinas vadovas, o universali sporto arena pavaldi šiai įstaigai, o įstaigai vadovauja S. Raziūnas. Nežinau, kas ten įvyko – niekas neinformavo. Kita vertus, Savivaldybei labai svarbu, kaip dirba arena, kas ten vyksta. Uždavinius, kurie iškelti arenai, turės spręsti Sporto centro vadovas, o, jeigu nesugeba išlaikyti žmonių, tvarkytis teks irgi S. Raziūnui“, – aiškino T. Jukna.

Arenos valdymas – kitąmet

Pasak miesto savivaldybės administracijos direktoriaus, reikia laukti metų pabaigos ir tuomet bus įvertintas darbas sporto arenoje.

„Šį pusmetį stebuklų nebuvo galima tikėtis – vyravo perėjimo procedūros ir buvo sustoję kai kurie renginiai. Tačiau nuo kitų metų Panevėžio arena turės veikti pilnu pajėgumu ir aiškiu renginiu tinkleliu. Iki kitų metu teks išspręsti visus sporto arenos administracinius klausimus ir valdymą. Yra sudėlioti visi paslaugų įkainiai, atrinktas generalinis arenos rėmėjas ir aiškūs renginiai“, – aiškino T. Jukna.


1 komentarai

Antanas 2022-11-30 17:30 at 17:30

Kas šitą žm-gų iš vis sueado. Kompetencijos nulis, žinių nulis. Čia kieno žmogus buvo?

Atsakyti

Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Oficialu: Panevėžio arena nuo šiandien tampa „Kalnapilio arena“

confident-noyce

Panevėžio arenoje 2023 metai pasitinkami su ypač daug sporto renginių

confident-noyce

Panevėžio arenoje šurmuliuoja Didžioji kalėdinė mugė

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau