Panevėžietis Seimo narys P. Urbšys pas R. Karbauskį tikina negrįš

Panevėžietis Seimo narys P. Urbšys pas R. Karbauskį tikina negrįš

Raimonda MIKUČIONYTĖ / BNS nuotr.

P. Urbšys ir R. Karbauskis.

Seime planuojama sudaryti dar vieną komisiją. Parlamentarai aiškinsis dirbamos žemės įsigijimą, jos koncentraciją, trąšų prekybą ir kai kuriuos kitus su ūkininkavimu susijusius klausimus.

Apie tai informavo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos Seime pirmininkas ir partijos lyderis Ramūnas Karbauskis.

Politikas teigia, kad  dėl tokios komisijos sudarymo sutarė su Seimo nariu konservatoriumi opozicijos lyderiu Gabrieliumi Landsbergiu.

BIC

R. Karbauskis tikisi, kad projektas bus registruotas šią arba kitą savaitę.

Priminsime, kad R. Karbauskiui priklauso viena didžiausių grūdų ir kitos žemės ūkio produkcijos gamybos ir prekybos grupių „Agrokoncernas“.

Naujienų portalas JP pasidomėjo, jeigu tokia komisija būtų Seime sudaryta, ar į Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakciją Seime sugrįžtų panevėžietis Povilas Urbšys.

Politikas iš frakcijos pasitraukė Seimui atsisakius tirti žemės valdymo klausimus. Jis tuomet pareiškė:

„Buvau įsitikinęs, kad Ramūnas Karbauskis, deklaruodamas savo verslo skaidrumą, nebijos, kilus abejonėms, išsklaidyti jas. Todėl buvau nustebęs, kai kilus viešumoje abejonėms dėl Ramūno Karbauskio verslo, jis pradėjo elgtis taip, kaip įprasta tiems, kurie politinę įtaką naudoja savo verslo naudai, tokiu būdu politiką paversdamas savo verslo dalimi, tokiu būdu darydamas galimybes opozicijai fiksuoti, kad frakcija yra priklausoma nuo „Agrokoncerno“ interesų. Iš principo negalėdamas su tuo sutikti, įteikiu pareiškimą išeiti iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų frakcijos.“

Pasiteiravus, ar, jei Seime būtų sudaryta komisija aiškintis dirbamos žemės įsigijimą, jos koncentraciją, trąšų prekybą ir kai kuriuos kitus su ūkininkavimu susijusius klausimus, sugrįžtų į „valstiečių“ frakciją, P. Urbšys buvo kategoriškas:

„Jeigu jau pasitraukiau iš frakcijos, tikrai negrįšiu atgal. Be to, abejoju, ar tokia komisija bus sudaryta.“

Išgirdęs klausimą, kokiai Seimo frakcijai priklauso, P. Urbšys paaiškino, kad Mišriai, bet minėtos frakcijos posėdžiuose nesilanko.

B. Matelis.

Mišrios frakcijos Seime seniūnas Bronislovas Matelis naujienų portalui JP patvirtino, kad P. Urbšys priklauso frakcijai.

„Tačiau jis frakcijos posėdžiuose nesilanko. P. Urbšys sakė, esą jaučia diskomfortą. Nesmerkiu, bet jį suprantu“, – sakė panevėžietis Seimo narys.

LKL

Modelis

AMES

Basakojis

Mano namukas

Musės salto

Dizainas

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.