Panevėžietis politikas įsiamžino: savavališkai pastatė vardinį suoliuką

Panevėžietis politikas įsiamžino: savavališkai pastatė vardinį suoliuką

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Gedimino BALČIŪNO, "Facebook" nuotr.

Lietuvos socialdemokratų darbo partijos Panevėžio miesto skyriaus pirmininkas Petras Narkevičius, norėdamas įsiteikti rinkėjams, be valdininkų leidimo, ėmė ir pastatė vardinį suoliuką viename iš miesto mikrorajonų. Verslininkas ir politikas ant suoliuko sumanė ir įsiamžinti. Ant jo yra išgraviruota lentelė skelbianti, jog suoliukas – tai jo ir kolegų dovana bendruomenei.

Prašė bendruomenė

BIC

Naujienų portalui JP Panevėžio socialdarbiečių lyderis P. Narkevičius aiškino, kad suoliuką dovanojo bendruomenei, nes jie su tokiu prašymu kreipėsi į jį ir jo komandą.

„Gavome prašymą iš Kniaudiškių ir Molainių bendruomenių, jog senjorams reikia suoliuko. Pasitarėme su komanda ir suoliuką pastatėme. Jis stovi geroje vietoje – žalioje zonoje. Parinkome vietą, kad suoliuko nepasiektų tiesioginiai saulės spinduliai ir sėdintys ant jo negautų saulės smūgio“, – rūpestingai kalbėjo politikas.

Su valdininkais nederino

Pasiteiravus, ar suoliuko statymą suderino su Panevėžio miesto savivaldybės Teritorijų planavimo ir architektūros skyriumi, paaiškino:

„Kadangi suoliukas stovi žaliojoje zonoje, kurią prižiūri bendrovės „Panevėžio specialusis autotransportas“ darbuotojai, suderinome su šios įmonės vadovu Rolandu Ramūnu. Taigi čia ne koks parkas, ar kokia kita svarbi vieta, kad būtina derinti suoliuko statymą. Kita vertus, suoliukas – ne kapitalinis statinys“.

P. Narkevičius.

Derinti turėjo

Tuo tarpu Panevėžio miesto savivaldybės Teritorijų planavimo ir architektūros skyriaus vyriausiasis dizaino specialistas Arvydas Narkevičius nustebo išgirdęs, kad netoli Ąžuolo progimnazijos politikas P. Narkevičius savavališkai pastatė suoliuką.

„Jis turėjo suderinti, bet į mus nesikreipė. Pilėnų bendruomenė nusprendė pastatyti Nendrės gatvėje savo bendruomenės ženklą, jie tokį statinį derino su Savivaldybe. Nesuprantu, kodėl nederino suoliuko statymo. Juk reikia vizualiai suderinti bei dizainą pritaikyti. Tačiau taip nebuvo pasielgta“, – stebėjosi dizaineris, o jam pritarė skyriaus vedėja Daivas Gasiūnienė:

„Toks politiko elgesys prasilenkia su etikos ir kultūros reikalais. Kaip būtų, jei nuspręsčiau privačioje teritorijoje pastatyti kokį nors man gražų ir priimtiną daiktą? Teritorija, kurioje stovi suoliukas – ne privati, o valstybinė, todėl statinius būtina derinti su Savivaldybe. Juk yra patvirtintas miesto tvarkymo planas, suderinti dizaino, spalvų klausimai. Keistai elgiasi politikas.“

D. Gasiūnienė.

Patarė, kur kreiptis

Bendrovės „Panevėžio specialusis autotransportas“ vadovas R. Ramūnas išgirdęs naujieną, kad su juo derintas suoliuko statymas, nustebo:

„Kalba su P. Narkevičiumi buvo, bet jam patariau kreiptis į Savivaldybę ir suderinti klausimą. Pamenu, dar paklausiau, gal reikia šiukšliadėžę šalia suoliuko pastatyti, nes tai galime, išgirdau atsakymą – nereikia. Leidimo statyti suoliuką išduoti negaliu. Mūsų įmonė neatlieka tokių funkcijų. Kita vertus, stebiuosi, juk P. Narkevičius dirbo Savivaldybėje ir buvo net vicemeru? Todėl tvarką tikrai turėtų žinoti“.

Kol kas nėra žinoma, koks bus suoliuko likimas. Ar bendruomenei suoliuką dovanojęs verslininkas ir politikas P. Narkevičius jau po pastatymo prašys Savivaldybės leidimo, ar Savivaldybės valdininkai, pagal galiojančius įstatymus, savavališkai pastatytą suoliuką tiesiog lieps pašalinti.

Stratum

Modelis

Mano namukas

Lietkabelis

NKC

PIC

Basakojis

3 KOMENTARAI

  1. Ot tai kriminalą radot… Žmogus daro gerą darbą, atsižvelgia į senjorų norus. O Jūs nebeturit apie ką daugiau rašyti? Šaunuolis P. Narkevičius ir visa komanda prisidėjusi prie suoliuko statybos už gerą darbą. Taip ir toliau,rūpinkitės žmonėmis ir Panevėžio gerove

  2. Kol valdininkai miega, ir nedaro nieko yra žmonių kurie daro gerus darbus. Ačiū Jums kad rūpinates mūsų senjorais. Šaunuoliai , daugiau tokių kaip Petras ir Panevėžyje gyventi bus geriau.

  3. Audra vandens stiklinėje, kaip negėda taip rašyti. Reiškia žmogui gero darymas yra nusikaltimas. O biurokratinis aparatas, nebeturi ką veikti, juk mieste apstu kitų problemų.

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.