5 C
Panevėžys
Šeštadienis, 10 balandžio, 2021

Panevėžietis A. Šidlauskas šokiravo plaukimo pasaulį ir pateko į pasaulio čempionato finalą atnaujinta

Budapešte (Vengrija) sekmadienį prasidėjo pasaulio plaukimo čempionatas, kuriame iš viso startuos devyni Lietuvos sportininkai. Pirmoje vakarinėje programoje plaukimo pasaulį pribloškė 20-metis panevėžietis Andrius Šidlauskas. Jis 100 m krūtine antrajame pusfinalyje įveikė per 59.12 sek. ir pirmą kartą karjeroje pateko į tokio rango varžybų finalą.

Lietuvis iki sekmadienio šios rungties niekada nebuvo įveikęs greičiau nei per 1 min., o ryte pagerintą asmeninį rekordą pusfinalyje A. Šidlauskas viršijo net 0.79 sek.

A.Šidlauskas į finalą pateko su ketvirtu rezultatu. Jį aplenkė tik pasaulio rekordininkas britas Adamas Peaty (57.75), amerikietis Kevinas Cordesas (58.64) ir dar vienas JAV atstovas Cody Milleris (59.08).

Pirmajame pusfinalio plaukime Giedrius Titenis finišavo per 59.66 sek., 0.03 sek. pagerino asmeninį sezono rekordą ir buvo penktas.

Atrankoje G. Titenis finišavo per 59.79 sek. ir buvo 12-as. Tuo tarpu A. Šidlauskas pagerino asmeninį rekordą, pirmą kartą plaukė greičiau nei per minutę (59.91) ir užėmė 15-ą vietą.

Paskutinė plaukimo varžybų diena Marselyje: D. Rapšiui – sidabras, A. Šidlauskui – bronza

D. Rapšys varžybose Marselyje iškovojo auksą

Panevėžiečiai plaukikai pradeda pasirodymą „Golden Tour Camille Muffat“ varžybose