Šeštadienis, 13 liepos, 2024

Panevėžietis plaukikas A. Šidlauskas Europos čempionate laimėjo bronzą

AutoriusJPFotoDARIUS KIBIRKŠTIS
A. Šidlauskas.

Serbijoje vykstančiame Europos plaukimo čempionate panevėžietis Andrius Šidlauskas iškovojo trečiąją vietą finale.

Plaukimo krūtine finale lietuvis nuotolį nuplaukė per 59.27 sek. ir užėmė trečią vietą. Po 50 metrų jis buvo antras, o galiausiai iškovojo bronzą.

Pirmas buvo vokietis Melvinas Michelis Imoudu – 58.84 sek, antras – turkas Omeras Ogretiras – 59.23 sek. Lietuvis 100 m plaukimo krūtine pusfinalyje distanciją įveikė per 1 min. 0.18 s.

A. Šidlauskas 100 m plaukime krūtine atrankoje užėmė pirmąją vietą, kuomet distanciją nuplaukė per 59,36 sek. Šiuo plaukimu Andrius taip pat užsitikrino vietą olimpinėse žaidynėse.