Panevėžietis gali džiaugtis antruoju gimtadieniu

Panevėžietis gali džiaugtis antruoju gimtadieniu

JP / Asmeninio albumo nuotr.

V. Vitkūnas.

Gražią ir šiltą balandžio 20-osios dienos popietę, kai visi dažė margučius, kepė velykinius pyragus bei ruošėsi didžiausiai pavasario šventei – Šventoms Velykoms, vienas panevėžietis gali džiaugtis antruoju gimtadieniu.

Trūko tik keleto akimirkų, kad vyriškis būtų uždusęs dūmuose.

Pranešimas apie gaisrą nuošalioje Panevėžio rajono Velžio seniūnijoje esančioje Troškūnų gatvėje buvo gautas 15 val. 44 min.

BIC

Pirmasis į gaisrą atskubėjo tą dieną budėjęs Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Pajėgų valdymo skyriaus vyresnysis specialistas Vaidotas Vitkūnas.

Gaisravietėje pareigūną pasitikę medikai pranešė, kad prie pat degančio namo guli žmogus, bet dėl didelio uždūminimo medikai negali prieiti prie jo suteikti pagalbos. Vaidotas Vitkūnas skuba prie namo ir bando šaukti nukentėjusįjį. Deja, vyriškis neatsiliepia.

Pareigūnui tenka šliaužte prišliaužti per dūmų kamuolius prie šalia degančio namo gulinčio vyro. Kelioliką metrų Vaidotas tempia vyriškį, kol pasiekia medikus. Medikai gaivina vyrą, kuris po truputį atgauna sąmonę.

Medikų teigimu, vyriškis apsinuodijęs dūmais bei galimai patyręs galvos traumą.

Ugniagesiams gelbėtojams, nuolat rizikuojantiems savo gyvybe, tai buvo vienas iš daugelio užgesintų gaisrų, vienas iš šimtų išgelbėtų žmonių, o žmogui suteikta dar viena proga, dar viena galimybė gyventi ir džiaugtis pavasariu. Ir mintyse padėkoti žmogui, kuris tik dirbo savo darbą – išgelbėjo gyvybę

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.