Panevėžietis A. Šidlauskas prasibrovė į Europos čempionato finalą

AutoriusJP, DELFIFotoFINA
A. Šidlauskas.

Vengrijoje vykstančiame Europos plaukimo čempionato 100 m plaukimo krūtine rungties pusfinalyje Andrius Šidlauskas pirmame pusfinalyje užėmė 4-ą vietą.

Panevėžietis nuotolį įveikė per 59,30 sek.

Po antrojo pusfinalio plaukimo tapo aišku, kad tokio A. Šidlausko pasirodymo pakanka finalui, į kurį jis prasibrovė 8-u rezultatu. Geriausią rezultatą pusfinalyje pasiekė britas Adamas Peaty – 57,67 sek. Finalas vyks antradienį vakare.

Ryte vykusioje atrankoje A. Šidlauskas distanciją įveikė per 59,54 sek. ir bendroje atrankos įskaitoje užėmė 8-ą vietą bei pateko į pusfinalį.

Primename, pirmadienį vakare Danas Rapšys 400 m plaukimo laisvu stiliumi nuotolyje iškovojo 3-ią vietą.

Budapešte varžosi 12 Lietuvos plaukikų, bandysiančių pagerinti asmeninius rezultatus ir įvykdyti normatyvus į Tokijo olimpines žaidynes.