Panevėžietės, kandidatavusios į Europos Parlamentą, sako, jog įgijo politinės patirties

Panevėžietės, kandidatavusios į Europos Parlamentą, sako, jog įgijo politinės patirties

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Luko VARANAUSKO. asmeninio albumo nuotr.

D. Juodelienė ir M. Petrauskaitė.

Lietuvoje sekmadienį vyko ne tik Prezidento rinkimų antrasis turas, bet ir Europos Parlamento rinkimai. Rinkimų apylinkės duris atvėrė 7 valandą. Beveik pustrečio milijono rinkėjų balsuoti galėjo iki 20 valandos.

Rinkimuose į Europos Parlamentą (EP) dalyvavoa 16 partijų ir visuomeninių komitetų keliamų kandidatų sąrašų. Lietuva į Europos Parlamentą rinko 11 atstovų.

BIC

Europos Parlamento rinkimai sekmadienį vyko 21-oje valstybėje.

Rinkimuose dalyvavo šeši panevėžiečiai

Šeši panevėžiečiai dalyvavo rinkimuose į Europos Parlamentą: Sandra Jakštienė (Darbo partija), Daiva Juodelienė (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis), Rimantas Petukauskas (Partija Tvarka ir teisingumas“), Modesta Petrauskaitė (Lietuvos socialdemokratų partija), Aurimas Mikniavičius (Lietuvos socialdemokratų darbo partija), Rasa Juknevičienė (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai).

D. Juodelienė.

Svarbi jaunimo politika

Liberalsąjūdietė D. Juodelienė naujienų portalui JP aiškino, kodėl sutiko dalyvauti EP rinkimuose.

„Liberalai pasitikėjo manimi ir sutikau atlikti pareigą. Labai svarbi jaunimo politika ir žinau, kad šioje srityje galėčiau dirbti. Puikiai suprantu, kad nebūsiu išrinkta, bet dalyvaudama juose įgavau patirties. Pasitikrinu save ir noriu, kad pasikeistų požiūris į liberalus – nesame nei vagys, nei patys blogiausi žmonės“, – teigė liberalė.

M. Petrauskaitė.

Jaunų žmonių reikia

Socialdemokratė M. Petrauskaitė naujienų portalui JP teigė, kad jai svarbu, jog jai buvo svarbbu, kad EP rinkimuose dalyvautų kuo daugiau jaunų žmonių.

„Jei mane įtraukė į sąrašus, vadinasi pasitiki. Todėl pasiryžau dalyvauti. Patirties reikia ir tuo labiau žinau, kad EP jaunų žmonių reikia. Jaunatviškas maksimalizmas ir entuziazmas atgaivins EP. Be to, jei pasirinkau politiką, pasirinkto kelio nekeičiu. Man labai svarbu spręsti savivaldos klausimus, bet įdomu žengti politikoje ir toliau“, – aiškino jaunoji politikė.

Europos Parlamento rinkimai

Naudojami Vyriausiosios rinkimų komisijos žemėlapių portale vrk.maps.arcgis.com publikuojami žemėlapiai

Rinkimai Panevėžyje

AIK

H2Auto plovykla

EXPO

Labirintų parkas

Mano namukas

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.