Panevėžietės kaltina gydytoją seksualiniu priekabiavimu: tai yra pats blogiausias gydytojas, koks tik...

Panevėžietės kaltina gydytoją seksualiniu priekabiavimu: tai yra pats blogiausias gydytojas, koks tik gali ten dirbti

JP / LNK nuotr.

„Jisai nusikvatojo tokiu baisiu juoku ir sako: juk žinai, kad siuvėjos nieko neuždirba, ką tu ten siūdama… eik po tiltu, ten daugiau uždirbsi“, – šitaip vizitą pas Panevėžio konsultacinės poliklinikos oftolmologą Sergejų Amitoną prisimena panevėžietė Raminta.

Moteris pas gydytoją atvyko pažymos, kad jos regėjimas geras ir ji gali pradėti dirbti siuvykloje. Tačiau vietoj akių apžiūros Raminta neva buvo priversta klausytis gašlių mediko komentarų: „Šitas žmogus arba yra seksualinis maniakas, arba nežinau…“.

BIC

Antrą kartą Raminta pas tą patį gydytoją lankėsi su dukra. Moters dukrelė nuo kūdikystės žvairuoja. Jai nuolat reikia medikų konsultacijų. S. Amitonas dukrą apžiūrėjo. Gydytojo diagnozė, pasak Ramintos, skambėjo taip: „Operacijos gal nereikia. Čia gal išaugsit. O paskui vis tiek jai pradės rūpėti bernai. O su bernais ir kiti reikalai…ir net nerūpės tos akys – ar ji čia žvaira, ar nežvaira.“

Apie oftolmologą Sergejų Amitoną internete pilna komentarų. Mediko pacientės dažniausiai dalijasi sukrečiančiomis patirtimis: „Tai yra pats blogiausias gydytojas, koks tik gali ten dirbti. Atėjus man nėščiai, pasiūlė susitikti po darbo, nes vyras vis tiek nesužinos, o ir pasekmių jau nebebus! Gėda!“

Bandant patekti į gydytojo kabinetą, KK2 žurnalistę užpuolė seksualiniu priekabiavimu kaltinamo S. Amitono medicinos seselė.

Liudininkių istorijos ir paties nederamu elgesiu kaltinamo mediko S. Amitono atsakas – šiandien, 19 valandą 30 minučių, per LNK laidą KK2.

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.