Panevėžiečius senjorus kviečia į nemokamus kompiuterinio raštingumo mokymus

Panevėžiečius senjorus kviečia į nemokamus kompiuterinio raštingumo mokymus

Indrė RAPKEVIČIENĖ / Organizatorių nuotr.

Informacinių technologijų plėtra, vis platesnis jų taikymas, viešųjų ir verslo paslaugų perkėlimas į elektroninę erdvę, išryškina informacinio raštingumo reikšmę, kas yra labai svarbi mokymosi visą gyvenimą sąlyga. Norint pasinaudoti šiomis galimybėmis, reikia mokėti naudotis kompiuteriu ir internetu. Dėl šios priežasties, Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos tinklo bibliotekos kviečia vyresnio amžiaus žmones, bedarbius, neįgaliuosius į nemokamus kompiuterinio raštingumo kursus „E-žinios kiekvienam 4“.

Mokymų programa įvairi ir naudinga – nuo paprastų užduočių, kaip sukurti aplanką ir dokumentą, persikelti nuotraukas iš telefono į kompiuterį, iki interneto dienraščių, „kelionių“ po pasaulines parduotuves, bibliotekų interneto svetaines, el. pašto profilio ar skaitmeninio šeimos archyvo kūrimo…

Tikimasi, kad bibliotekos padės mokymus lankantiems įgyti ar patobulinti praktines naudojimosi kompiuteriu, internetu, įvairiomis programomis žinias bei įgūdžius; paskatins naudotis reikalingiausiomis šiuolaikinėmis komunikacijos priemonėmis, įvairių institucijų el. paslaugomis. Visa tai atvers programos dalyviams naujas bendravimo, savirealizacijos galimybes.

BIC

Jei norite mokytis ir tobulėti medijų ir informacinio raštingumo srityje? Pasinaudokite puikia galimybe ir ateikite į artimiausią biblioteką: Viešąją (Kniaudiškių g. 34, tel. 8-45 420379), Šiaurinę (Pušaloto g. 55, tel. 8-45 463957), Parko (Parko g. 37, tel. 8-45 441740), Smėlynės (Smėlynės g. 49, tel. 8-45 460587), „Židinio“ (Nemuno g. 76, tel. 8-45 461567).

Projektą „E-žinios kiekvienam 4“ finansuoja Panevėžio miesto savivaldybės suaugusiųjų neformaliojo švietimo ir tęstinio mokymosi programa.

AIK

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.