Panevėžiečius kviečia į „Maltiečių sriubos“ akciją

Panevėžiečius kviečia į „Maltiečių sriubos“ akciją

JP / JP nuotr.

Gruodžio 12 d. 10 val. Laisvės a. vyks jubiliejinė, dešimtoji socialinė akcija „Maltiečių sriuba“. Miesto gyventojai ir svečiai kviečiami pasivaišinti simboliu tapusia sriuba ir taip prisidėti prie maltiečių pagalbos seniems bei vienišiems žmonėms. 

„Ši akcija – puikus būdas atkreipti dėmesį į šalia esantį ir taip stiprinti bendruomeniškumą. Tik matydami kito sunkumus ir kartu juos spręsdami, sukursime tvirtą bendruomenę. Todėl kviečiu panevėžiečius aktyviai dalyvauti „Maltiečių sriubos“ renginiuose“ – kviečia meras Rytis Račkauskas.

Gruodžio 12 d. Laisvės a. meras R. Račkauskas padės pilstyti sriubą ir kvies panevėžiečius nelikti abejingus šiai iniciatyvai. Taip siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į vienišų, senų, sunkiai sergančių žmonių padėtį ir pagalbos jiems reikalingumą.

BIC

Akcija „Maltiečių sriuba“ gruodžio mėnesį vyksta 30 Lietuvos miestų. Centrinėse jų aikštėse maltiečiai savanoriai dalina sriubą ir kviečia praeivius simboline auka paremti labiausiai vargstančius mūsų visuomenės narius.

Panevėžio maltiečiai mieste veikia jau daugiau kaip 20 metų. Šiuo metu jie globoja 66 senus, vienišus, sunkiai sergančius panevėžiečius, kurių ne vienas turi sunkią negalią. 30 jų gauna karštą sriubą į namus. Dažnai maltiečiai būna vieninteliais žmonėmis, kurie juos aplanko. Panevėžio aktyvių  jaunųjų maltiečių grupę sudaro 36  asmenys.

Daugiau informacijos www.maltiečiai.lt.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.