3.2 C
Antradienis, 16 balandžio, 2024

Panevėžiečiui – Europos žaidynių auksas (atnaujinta)

Andrius Šidlauskas.

Azerbaidžano sostinėje vykstančiose Europos žaidynėse šiandien aukso medalį iškovojo panevėžietis plaukikas Andrius Šidlauskas.

Panevėžietis 50 m plaukimo krūtine finale finišavo pirmas, distanciją nuplaukęs per 27,81 sek.

Sidabro medalį iškovojo kroatas N. Obrovacas (27,89 sek.). Bronza atiteko danui T. Bjergui (28,04 sek.).

Panevėžietis A. Šidlauskas tapo antruoju lietuviu, kuris iškovojo Europos žaidynių auksą.

Aukso medalį Europos žaidynėse Lietuvai iškovojo kanojininkas H. Žustautas, triumfavęs 200 m rungtyje.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino plaukiką Andrių Šidlauską, Europos sporto žaidynėse triumfavus 50 metrų rungties krūtine vyrų plaukimo varžybose ir iškovojus pirmąją vietą.

„Šis Jūsų pasiekimas – tai visos Lietuvos pergalė, stiprinanti mūsų pasididžiavimo jausmą ir tikėjimą savimi. Ačiū, kad įkvepiate ir vienijate”, – sakoma Prezidentės sveikinime.

Šalies vadovė A. Šidlauskui palinkėjo ir toliau garsinti savo Tėvynės vardą ir pasiekti ypatingų pergalių ateityje.

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius taip pat sveikina Andrių Šidlauską, Europos žaidynėse Baku aplenkusį visus varžovus ir iškovojusį aukso medalį plaukimo varžybų 50-ies metrų krūtine rungtyje.

„Visada smagu sveikinti čempionus, ir dar tokios sporto šakos, kuri Lietuvoje tampa dominuojančia. Nuoširdžiai džiaugiuosi Jūsų auksiniu pasiekimu, mes visi čia, Lietuvoje, Jumis didžiuojamės. Sveikinu ir linkiu sėkmės ateities startuose! Ačiū, kad garsinate mūsų tėvynę Lietuvą“, – sakoma premjero sveikinime.