Panevėžiečiui A. Šidlauskui – ir sidabro medalis (atnaujinta)

SetHeight800-VEE-5928
A. Šidlauskas.

Šeštadienį Azerbaidžano sostinėje vykstančiose Europos žaidynėse sidabro medalį iškovojo panevėžietis plaukikas Andrius Šidlauskas.

18-metis panevėžietis 100 m plaukimo krūtine finale finišavo antras, distanciją nuplaukęs per 1:01.42 sek.

BIC

Pirmasis šioje rungtyje finišavo rusas Antonas Čupkovas (1:00.65 sek.), trečias liko plaukikas iš Didžiosios Britanijos Charlie Attwodas (1:01.71 sek.).

A. Šidlauskas ketvirtadeinį 50 m plaukimo krūtine rungtyje iškovojo aukso medalį. Tąkart distanciją panevėžietis nuplaukė per 27,81 sek.

Panevėžietį sportininką treniruoja Ina Paipelienė ir Židrūnė Budrienė.

Kiek anksčiau Lietuvai aukso medalį Europos žaidynėse iškovojo kanojininkas Henrikas Žustautas, triumfavęs 200 m rungtyje. Bronzos medaliais pasidabino paplūdimio tinklininkės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė, sambo imtynininkai Radvilas Matukas ir Rūta Aksionova bei badmintonininkas Kęstutis Navickas.

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius siunčia sveikinimus Europos žaidynių čempionui nenuilstančiam Andriui Šidlauskui, šįkart iškovojusiam sidabro medalį 100 metrų plaukimo krūtine rungtyje.

„Visi matome, kad plaukimas Lietuvoje tampa vis populiaresnis ir užimantis vis svarbesnę vietą pasaulio ir Europos žemėlapiuose. Tai vyksta ir Jūsų sunkaus darbo, pastangų ir pergalių dėka. Džiaugiuosi Jūsų iškovotu dar vienu medaliu, kuris padės Lietuvai pakilti ir bendroje žaidynių įskaitoje“, ­– sveikindamas sportininką sako premjeras.