Panevėžiečių idėjoms pateikti – papildomos 2 savaitės

Panevėžiečių idėjoms pateikti – papildomos 2 savaitės

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybė iki vasario 14 d. pratęsia bendruomenės iniciatyvų viešųjų erdvių infrastruktūrai gerinti ir patrauklumui didinti projektų paraiškų priėmimo terminą. Tai padaryta siekiant didesnio bendruomenės informuotumo, atsižvelgus į panevėžiečių susidomėjimą bei prašymus suteikti daugiau laiko apibrėžti ir konkretizuoti iniciatyvas, parengti reikalingus dokumentus.

Primename: projektų idėjų pasiūlymus gali teikti Panevėžyje gyvenamąją vietą deklaravę ne jaunesni kaip 18 metų gyventojai, surinkę 50 pritariančių panevėžiečių parašų.

Maksimali projekto vertė – 20 tūkst. Eur. Jis bus finansuojamas miesto biudžeto lėšomis ir įvykdytas per metus. Kiti reikalavimai: turi būti įgyvendinamas valstybinėje žemėje; negali būti naudojamas komerciniais tikslais; dermė su aplinka, funkcionalumas, inovatyvumas, aplinkos pritaikymas visiems bendruomenės nariams, estetinė vertė, racionalumas ir kt.

BIC

Savivaldybės komisija vertins gautų pasiūlymų administracinę atitiktį, ar atitinka pagrindinius reikalavimus, nepažeidžia tam tikros teritorijos autorinių teisių, gali būti iš tiesų įgyvendinami siūlomoje zonoje.

Toliau – kurios idėjos taps tikrove – balsuodami internetu spręs patys panevėžiečiai.

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.