Panevėžiečiams studentams įteikti aukštojo mokslo diplomai atnaujinta

Panevėžiečiams studentams įteikti aukštojo mokslo diplomai atnaujinta

JP / Gedimino BALČIŪNO, Vilmanto BIELIŪNO nuotr.

Šiandien Panevėžio kolegijos ir Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakultetų absolventams įteikti diplomai. Panevėžio kolegijos studentai diplomų įteikimo šventę sutiko „Cido“ arenoje, KTU PTVF – J. Miltinio dramos teatre.

Panevėžio kolegijos diplomų įteikimo Iškilminga šventė prasidėjo prie Panevėžio kolegijos orkestro „Panevėžio garsas“ pasirodymu. Absolventai ir dėstytojai iškilmingai žygiavo Klaipėdos-Nemuno gatvėmis iki „Cido“ arenos.

Joje ir vyko diplomų teikimo ceremonija. Sveikinimo žodžius absolventams tarė Panevėžio miesto ir Pasvalio rajono merai, Seimo nariai bei kiti garbūs svečiai. Diplomantams koncertavo atlikėjas Virgis Valuntonis bei „Vanilinis choras“.

BIC

Šiemet Panevėžio kolegiją baigė 338 absolventai. 15 studentų baigė studijas su pagyrimu. Pirmą kartą išleidžiami neformalaus meninio ugdymo programos absolventai. Šiemet socialinius mokslus baigė 146, technologijos mokslus – 78, biomedicinos – 114 absolventų.

Panevėžio kolegijos studentus pasveikino ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas bei generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius.

Speciali Panevėžio PPAR padėka už rezultatyvų dalyvavimą mokslo taikomojoje tiriamojoje ir organizacinėje veikloje, naujų idėjų įgyvendinimą bei mokslo naujovių pritaikymą profesinėje veikloje įteikta Panevėžio kolegijos absolventei Livetai Gutauskaitei.

„Sveikinu jus gražios ir svarbios šventės proga. Nuoširdžiai linkiu savo ateitį kurti Panevėžyje – jūs reikalingi čia veikiančioms įstaigoms, jūs reikalingi miestui. Žinoma, dėkoju dėstytojams ir administracijai už paruošą tokį gražų būrį specialistų“, – sveikindamas studentus sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Diplomus šiandien J. Miltinio dramos teatre surengtoje šventėje gavo ir 51-osios laidos Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto absolventai. Aukštojo mokslo baigimo pažymėjimai įteikti 52 technologinių mokslų absolventams – 24 magistrams ir 28 bakalaurams bei 48 socialinių mokslų absolventams (iš jų – 16 magistrų ir 32 bakalaurai).

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.