Panevėžiečiams patiko naktinių reisų iniciatyva po miesto gimtadienio renginių

Panevėžiečiams patiko naktinių reisų iniciatyva po miesto gimtadienio renginių

JP / JP nuotr.

Panevėžio miesto  savivaldybė organizavo elektroninę gyventojų apklausą. Jas siekta išsiaiškinti, ar panevėžiečiai palankiai įvertino papildomus naktinius autobusų reisus po 515-ojo Panevėžio miesto gimtadienio renginių, ar šią iniciatyvą reikėtų tęsti ir kitąmet.

„Labai gerai“ ir „gerai“ papildomus naktinius reisus įvertino net 80,4 proc. apklaustųjų, „patenkinamai“ – 10,1 proc. 70,2 proc. teigia, kad autobusai važiavo jiems patogiu laiku, 75,6 proc. – kad jiems patogiu maršrutu. 82,5 proc. respondentų 5 ir 4 balus (5-bale sistema) skyrė vairuotojų darbui ir elgesiui. Už tai, kad ir toliau po miesto gimtadienio renginių būtų papildomų naktinių reisų, pasisakė net 93,2 proc. apklausos dalyvių.

„Sulaukėme ir pasiūlymų. Gyventojų nuomone, reikėtų organizuoti daugiau maršrutų, apimant ir kitus mikrorajonus, pavyzdžiui, Žemaičių. Be to, apie naktinius reisus informuoti stotelėse (skelbiant grafiką). Turime ir daugiau pasiūlymų. Į konstruktyvius būtinai atsižvelgsime“, – sako Miesto infrastuktūros skyriaus vyr. specialistė Ina Urbonavičienė.

BIC

Apklausoje dalyvavo 148 respondentai – 96 moterys ir 52 vyrai. Pagal amžių 34,5 proc. – jaunesni kaip 25 metų, 38,5 proc. – 25-45 metų, likusieji – vyresni. Viešojo transporto paslaugomis po miesto gimtadienio renginių tvirtino pasinaudoję beveik 30 proc. respondentų.

Panevėžio miesto savivaldybė dėkoja apklausos dalyviams. Jūsų nuomonė ir pasiūlymai labai svarbūs siekiant gerinant miesto viešojo transporto veiklą.

Stratum

Modelis

Mano namukas

Lietkabelis

NKC

PIC

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.