Panevėžiečiai verslininkai stiprina bendradarbiavimą su Pasvalio verslininkais

Panevėžiečiai verslininkai stiprina bendradarbiavimą su Pasvalio verslininkais

JP / Pasvalio rajono savivaldybės nuotr.

Pasvalio rajono savivaldybės administracijoje vyko verslo atstovų susitikimas. Verslo klubas BNI „Nevėžis“ atvyko iš Panevėžio susipažinti su Pasvalio verslininkų asociacijos „Verslo žiedas“ nariais, pasidalinti žiniomis, kontaktais bei idėjomis.

Tai buvo pirmas šių verslo organizacijų susitikimas Pasvalio rajono savivaldybėje, į kurį atvyko apie 30 įvairių sričių verslininkų.

Pasvalio meras Gintautas Gegužinskas pristatė Pasvalio rajoną: trumpai papasakojęs apie tai, kuo ir kaip gyvena mūsų rajono žmonės, jis pristatė kultūrą, švietimą, žemės ūkį, pramonę ir kitas sritis, pasakojo apie planus įkurti verslo centro šalia Pasvalio. Nors ir trumpas, bet išsamus pristatymas susilaukė gausių plojimų, o BNI „Nevėžis“ viceprezidentė plėtrai Irmantė Miliauskienė padėkojo merui už išsamų pristatymą ir nuoširdų priėmimą.

BIC

BNI „Nevėžis“ viceprezidentė kokybei Miglė Gruzdenė susirinkusiems pasakojo apie klubo veiklą ir jo teikiamus privalumus. Ji pasakojo, kad tai veiksmingiausia Lietuvoje veikianti verslo rekomendacijų organizacija, kuri remiasi sėkminga tarptautine verslo filosofija bei kuria finansinę naudą šalyje veikiantiems verslams.

Padeda užmegzti ir palaikyti patikimus, ilgalaikius verslo santykius tiek didelėms kompanijoms, tiek smulkiam verslui. BNI filosofija: laimi tie, kurie dalijasi – jei duosi rekomendacijas kitiems, jų neišvengiamai mainais gausi ir pats. Lietuvoje veikia net 19 tokių klubų, išsibarsčiusių per visą šalį, o jiems priklauso apie 800 narių.

Pasvalio verslininkų asociacijos „Verslo žiedas“ prezidentas Antanas Kairys susirinkusiems pristatė asociacijos veiklą ir planus. Susirinkusieji trumpai pristatė savo verslą bei kvietė bendradarbiauti ir palaikyti vieniems kitus.

UAB „Ustukių malūnas“ direktorius Giedrius Uždavinys susirinkime pristatė gaminamą produkciją. Jis pasakojo apie naujus gaminius ir vaišino visus susirinkusius skaniais ir sveikais maisto produktais.

AIK

KTU

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.