Panevėžiečiai – už saugią kaimynystę

Panevėžiečiai – už saugią kaimynystę

Karolina MIGANOVIČIENĖ / PAVPK nuotr.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai kovo mėnesį lankė „Saugios kaimynystės“ grupes. Susitikimuose aptarė aktualias temas, atsakė į klausimus, teiravosi, ar nekyla problemų ir aptarė tolimesnio bendradarbiavimo su policijos pareigūnais galimybes.

Bendruomenės pareigūnas D. Petraitis dalyvavo Panevėžio m. Nemuno g. 2-ojo namo bendrijos visuotiniame susirinkime. Renginyje apžvelgta kriminogeninė situacija, analizuotos problemos, dėl kurių teko kvieti policijos pareigūnus. Dažniausiai jų pagalbos prireikė sprendžiant triukšmo bei smurto artimoje aplinkoje atvejus. Bendrijos narius D. Petraitis kvietė prisijungti prie saugios kaimynystės judėjimo ir drauge kurti saugesnę aplinką. Bendrijos nariai mielai sutiko bendradarbiauti.

Bendruomenės pareigūnė R. Gustaitienė dalyvavo Panevėžio m. Danutės g. 40-ojo namo gyventojų susirinkime. Ji taip pat pasakojo apie „Saugios kaimynystės“ grupių veiklą ir naudą. Dalinosi pasiektais rezultatais bei užsienio šalių gerąja praktika.

BIC

Bendrijų nariai nuoširdžiai priima pareigūnus ir džiaugiasi vertingais jų patarimais.

AIK

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.