Panevėžiečiai supyko: niekam nežinant atsirado nauji kelio ženklai

Panevėžiečiai supyko: niekam nežinant atsirado nauji kelio ženklai

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Luko VARANAUSKO nuotr.

Įpyko panevėžiečiai suradę už automobilių užkištus informacinius pranešimus, kad jų transporto priemonė pastatyta pažeidžiant Kelių eismo taisykles – pažeidė kelio ženklą „Stovėti draudžiama“.

Jie mano, kad apie kelio ženklus Nemuno gatvėje iš anksto informaciją turėjo pateikti Panevėžio miesto savivaldybė, o jos nebuvo.

BIC

Pranešimas apie draudžiamuosius kelio ženklus išplatintas tik naujienų portalui JP pradėjus domėtis įvykiais iš Nemuno gatvės.

Kelio ženklai „Stovėti draudžiama“ neseniai atsirado Nemuno gatvėje – nuo „Cido“ arenos iki žiedinės sankryžos su Pušaloto gatve.

Pranešta nebuvo

Į naujienų portalo JP redakciją atėjęs panevėžietis Kristupas B. rodė informacinį pranešimą ir sakė, kad niekur nebuvo pranešta, jog Nemuno gatvėje nebus galima palikti automobilių.

„Radau perspėjimą, kad pažeidžiau Kelių eismo taisykles – pažeidžiau kelio ženklą „Stovėti draudžiama“. Prašoma skubiai patraukti automobilį iš draudžiamos stovėti vietos, o pakartotinai užfiksavus automobilį pastatytą neleistinoje vietoje, būsiu patrauktas administracinėn atsakomybėn. Automobilis bus priverstinai patrauktas. Gal ir gerai, kad gatvėse sustatomi kelio ženklai, jog negalima palikti automobilių. Tačiau apie tai gal reikia miesto visuomenę informuoti. Tokios išplatintos informacijos nemačiau“, – pasakojo vyras ir stebėjosi Savivaldybės informacijos sklaida.

Išplatino

Panevėžio miesto savivaaldybės Komunikacijos skyriaus vyriausioji komunikacijos specialistė Asta Sarapienė naujienų portalui JP ketvirtadienį popiet paaiškino, kad dar nėra išplatinta informacija apie draudžiamuosius kelio ženklus Nemuno gatvėje.

Tačiau, naujienų portalui JP, pradėjus domėtis apie pasikeitimus Nemuno gatvėje, vakar popiet Komunikacijos skyrius atsiuntė pranešimą, kokios permainos įvyko šioje gatvėje.

Sustatyti ženklai

Miesto infrastruktūros skyriaus vyriausioji specialistė Gintautė Atkočienė paaiškino, kad tokia informacija jau pasirodė viešumoje.

„Savivaldybės tinklalapyje apie Nemuno gatvę informacija buvo pateikta. Dabar jau draudžiamieji ženklai „Stovėti draudžiama“ statomi Nemuno gatvėje nuo Danutės gatvės ir iki žiedinės sankryžos su Pušaloto gatve. Ženklai stovės Nemuno gatvės abejose pusėse. Ateityje visoje Nemuno gatvėje atsiras kelio ženklai „Stovėti draudžiama“. Bus taip pat, kaip Klaipėdos gatvėje“, – aiškino G. Atkočienė ir prasitarė, kad kitąmet tokie kelio ženklai, planuojama, atsiras ir S. Kerbedžio gatvėje.

Stovi jau savaitę

Teisės i viešosios tvarkos skyriaus vyriausiasis specialistas Tomas Jaseliūnas naujienų portalui JP teigė, kad kelio ženklas „Stovėti draudžiama“ Nemuno gatvėje pastatyti jau praėjusios savaitės pradžioje.

„Automobilių vairuotojai turi stebėti kelio ženklus, o ne piktintis, kad nepamatė kelio ženklo. Be to, kol kas vairuotojų nebaudėme, o užkišome perspėjamuosius informacinius pranešimus. Elgiamės geranoriškai, todėl nėra ko skųstis ir dejuoti. Beje, perspėjimus vairuotojams, kad automobiliai palikti pažeidžiant kelio ženklą „Stovėti draudžiama“, palieka ir policijos pareigūnai“, – aiškino T. Jaseliūnas ir siūlė Panevėžio vairuotojams būti atidesniais.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

4 KOMENTARAI

  1. O kada atsiras ženklas „Stovėti draudžiama“ Sirupio gatvėje, nuo Aukštaičių g. link centro: pastato abiejose pusėse galima pravažiuoti arba ne tik viduriu, o viduryje dar duobės…

  2. Maziau mysciot reikia ir ziuret kelio zenklus o kai tokie myzniai vazineja ir zenklu neziuri tai tik teises ant sienos kabint tokiem. pries parkuodamasis pravaziavai zenkla nematei? tavo bedos. zenklas nepakavotas uz medzio ar krumo matomoj vietoj.

  3. Nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės . Pagrindinė tokia teisė. O kad tik prieš minutę ženklą pamatė kuris trečia diena stovi – tai tik kad pats viešai prisipažista debilu esant… o debilus nuo gimimo ir bažnyčioj muša…

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.