Panevėžiečiai šėlo Birutės gatvės šventėje

Panevėžiečiai šėlo Birutės gatvės šventėje

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Gedimino BALČIŪNO nuotr.

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet Birutės gatvelėje šurmuliavo šventė, puoduose garavo žuvienė, o dviejų garsių – didžėjaus ir gitaros virtuozo – muzikavimas sulaukė šventės lankytojų gausių aplodismentų.

Šventės sumanytojas kavinės „Seklyčia prie uosio“ savininkas Vidmantas Perevičius džiaugėsi nuoširdžiai šėliojančiais panevėžiečiais.

BIC

„Tai jau aštuntas kartas, kai Birutės gatvelėje šurmuliuoja šventė, gardžiai kvepia žuvienė, o muzika skamba iki išnaktų. Kaip ir pernai, taip ir šiais metais, žuvienę virė gerai žinomas menininkas Algirdas Jonušis. Kvietėme ir broliukus latvius atvažiuoti, bet šįsyk jie negalėjo. Kita vertus, ir be jų žuvienės pakako“, – pasakojo V. Perevičius.

Šventės programoje be tradicinės A. Jonušio žuvienės, panevėžiečius linksmino DJ Cezaris, o vakare vyko gitaros virtuozo Tiux‘o (Justas Čekatauskas) akustinis koncertas.

Nepatingėjusieji praleisti šeštadienio vakaro kavinėje „Seklyčia prie uosio“ buvo sužavėti Tiux‘o akustiniu koncertu. Juolab kad jis dainavo puikiai visiems žinomus hitus.

Neužilgo Birutės gatvelėje vėl bus linksma. Kavinės savininkas V. Perevičius visus birželio 23 dieną kviečia „Seklyčia prie uosio“ lauko erdvėse švęsti Joninių.

„Bus netradicinė Joninių šventė. Tai pirmas kartas, kai nusprendėme surengti vidurvasario šventę. Ji bus netradicinė ir skirta daugiau jaunimui. Ją organizuoja panevėžietis Di Ou (Dominykas Nuobaras). Diskotekoje linksmins GS (LT), „Triphase“ (LT), DJ iš Jungtinės Karalystės ThadB, Di Ou (LT), „Dhove“ (LT), „Grand Canyon“ (LT). Turėtų būti įdomu ir linksma“, – kvietė į Joninių šventę kavinės savininkas.

Šventės akimirkos

Apie kavinę

„Seklyčia prie uosio“ įsikūrusi Panevėžio senamiestyje, prie vienintelės Panevėžyje esančios autentiškos akmenimis grįstos Birutės gatvelės. Šalia seklyčios stūkso nudžiūvęs uosis, Raktų medis. Yra išlikusi tokia legenda, kad labai seniai gyveno žmogus, vardu Teisius. Jis pasižymėjo gerumu ir noru visiems padėti, sutaikyti susipykusius. Jam mirus, dievai jį pavertė uosiu ir pavadino teisybės medžiu. Kiekvienas atvykėlis ant apdžiūvusio uosio gali prikalti raktelį ir sulaukti savo tiesos.

„Seklyčioje“ galite jaustis kaip namuose, nes čia bičiuliai susitinka po dienos darbų tam, kad galėtų pabendrauti, aptarti gerąsias dienos naujienas.

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.