Panevėžiečiai rankininkai rungtynes su šiauliečiais sužaidė lygiosiomis

Šeštadienį, ko gero, grubiausia kova Lietuvos rankinio čempionate vyko Aukštaitijos sostinėje. 2 minučių nuobaudų iš viso buvo net 15, o raudoną kortelę prieš savo akis išvydo trys žaidėjai.

Panevėžio „KKSC-RSSG Grifas“ lygiosiomis sužaidė su Šiaulių SC „Dubysa“ – 29:29 (11:16).

Rungtynės aikštelės šeimininkams prasidėjo nepalankiai – nuo pat pirmųjų minučių iš 4 komandos vartų pusėn skriejusių metimų du skriejo nuo 7 metrų linijos. Penktąją rungtynių minutę panevėžietis Titas Žebelys už grubų nesportinį elgesį buvo diskvalifikuotas. Žaidimui nešvelnėjant Šiaulių komanda krovėsi persvarą iki kėlinio vidurio. Tuomet jau šiaulietis Tomas Baliutavičius dėl nesportinio elgesio taip pat buvo priverstas baigti žaidimą. Kėlinys baigėsi pirmaujant svečiams (11:16).

Antrajame kėlinyje šis 5 įvarčių skirtumas išsilaikė iki kėlinio vidurio, kol panevėžiečiai, sužaidę sėkmingesnę atkarpą, prisivijo priešininkus (23:25). Rungtynių laikui tirpstant aikštelės šeimininkams pavyko išlyginti ir išlaikyti rezultatą. Rungtynės baigėsi rezultatu 29:29.

„Šios rungtynės sekėsi sunkiai, manome, kad mums tiesiog trūko žaidybinės patirties per pastarąjį laiką.  Tačiau vieno iš pagrindinių Šiaulių komandos metikų Tomo Baliutavičiaus gauta raudona kortelė leido mums atsitiesti. Rezultatu esame patenkinti, nes visą laiką vijomės priešininkus“, – trumpai lygiųjų priežastis nurodė Panevėžio „Grifo“ treneris Mindaugas Vėta.

Panevėžio „KKSC-RSSG Grifas“: Amandas Šarkanas – 9, Paulius Linkevičius – 8, Evaldas Vėta – 4, Paulius Linkevičius, Mindaugas Barzdenis – 3, Martynas Giedraitis – 2, Titas Vaidžiūnas, Žilvinas Maslauskas, Ignas Storukas – po 1.

Šiaulių SC „Dubysa“: Gedvinas Jocas – 7, Egidijus Dambrauskas ir Tadas Dapševičius – po 6, Justas Mielenis – 4, Tomas Baliutavičius – 3, Aivaras Budrys – 2, Arūnas Tribė – 1.

Šiandien Lietuvos rankinio čempionate vyko ketverios rungtynės. Lygiosiomis baigėsi Kauno „Granito-Kario“ ir VHC „Šviesa“ akistata  – 27:27 (17:15), HC „Vilnius“ namuose įveikė HC „Utena“ rezultatu 38:21 (20:8), o Klaipėdoje čempionai „Dragūnas“ neatlaikė RK „Kauno Ąžuolas-KTU“ puolimo – 33:36 (17:17).