Panevėžiečiai piktinasi: žadėtas karštas vanduo taip ir neatsirado

Panevėžiečiai piktinasi: žadėtas karštas vanduo taip ir neatsirado

Raimonda MIKUČIONYTĖ / BNS nuotr.

Šiandien bendrovė „Panevėžio energija“ pranešė, kad anksčiau laiko užbaigus dalies miesto šilumos tinklų bandymų ir remonto darbus, nuo šiandien, 15 val., atnaujintas šilumos ir karšto vandens tiekimas visiems vartotojams.

Tačiau į naujienų portalą JP skambinę pasipiktinę panevėžiečiai teigė, jog karšto vandens iš čiaupų neteka iki šiol.

„Skleidžiama klaidinga informacija, jog yra karštas vanduo. Bent jau Dainavos gatvėje ir dabar nėra jo“, – rašė JP skaitytojas.

BIC

Kad kol kas nėra karšto vandens pranešė ir skaitytoja iš Ramygalos gatvės.

„Nėra karšto vandens. Ir „gyvatukas“ yra šaltas. Nesuprantu, kodėl tokios bendrovės atstovai klaidingai pateikia informaciją“, – piktinosi į redakciją paskambinusi skaitytoja.

Priminsime, jog siekdama tinkamai pasiruošti 2019–2020 m. šildymo sezonui, „Panevėžio energija“ atlieka šilumos tinklų remonto ir hidraulinių bandymų darbus.

Kiek anksčiau buvo pranešta, jog nuo gegužės 7 d. iki 10 d. šiluma ir karštas vanduo nebus tiekiamas kai kuriems Panevėžio vartotojams.

Beje, taip pat buvo teigiama, jog esant galimybei šilumos ir karšto vandens tiekimas gali būti atnaujintas anksčiau. Apie tai, kad karštas vanduo bus tiekiamas anksčiau, šiandien popiet pranešė bendrovės „Panevėžio energija“ atstovė spaudai Daiva Paulauskienė.

D. Paulauskienė naujienų portalui JP aiškino, kodėl ne visi vartotojai po 15 valandos, kaip kad buvo skelbta, iki šiol neturi karšto vandens.

„Karšto vandens nėra namuose, kurių karšto vandens tiekimo sistema yra atvira. Jiems netiekiamas karštas vanduo. Nepamirškite, kad karšto vandens tiekimas sustabdytas pusei miesto. Vartotojai turi kreiptis į bendrijų pirmininkus arba į šilumos punktų prižiūrėtojus. Galima skambinti į bendrovę „Panevėžio butų ūkis“. Reikia kreiptis į tuos asmenis, kurie prižiūri namo šilumos punktus. „Panevėžio energija“ tiekia karštą vandenį tik iki įvado paslaugos vartotojui“, – teisinosi D. Paulauskienė.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.