Panevėžiečiai pasveikino Kupiškio jaunimo centrą su 10-uoju gimtadieniu

Panevėžiečiai pasveikino Kupiškio jaunimo centrą su 10-uoju gimtadieniu

Karolina VAINAUSKAITĖ / Organizatorių nuotr.

Kas yra KJC? Tai – Kupiškio jaunimo centras. Tokių centrų yra ir kituose Lietuvos miestuose – Panevėžyje, Pakruojyje, Ramygaloje, Vilniuje ir kitur. Šiuose jaunimo centruose bei erdvėse jaunimas gali smagiai praleisti laisvalaikį, žaisti, mokytis, atsigerti šiltos arbatos.

Panevėžio atvirame jaunimo centre buvo paprasčiausia diena, kai darbuotojai pranešė džiugią naujieną, apie KJC 10-ojo gimtadienio šventę ir, kad centro jaunimo atstovai taip pat gavo kvietimą ten nuvykti. Buvo pranešta, kad važiuoti galės tik 10 jaunuolių.

Tuomet buvo sumąstyta KTSS – karmos taškų skaičiavimo sistema, kuri turėjo padėti išrinkti tuos jaunuolius, kurie labiausiai verti vykti į šią šventę. Pradžioje visiems patiko šis pasiūlymas, bet jau po savaitės daug kas iš 10-tuko iškrito.

BIC

Norint gauti taškų, mėnesio eigoje jaunimas turėjo atlikti labai daug įvairių darbų ir įsipareigojimų. Ir keletui tai pavyko! Net 7 jauni panevėžiečiai turėjo galimybę važiuoti į gimtadienio šventę. Kelias neprailgo, visi buvome geros nuotaikos.

Atvažiavusieji buvo  pasitikti, vaišinami kava, arbata. Visi buvo taip gerai nusiteikę! Po to kai sugužėjo visi svečiai, prasidėjo centro pristatymo, bei sveikinimų renginys. Jame taipogi netrūko geros nuotaikos, juoko, bei muzikos. Po renginio visi buvo sukviesti ragauti pačių KJC lankytojų gaminto torto, bei kitų užkandžių.

Viskas buvo labai skanu, ir gražiai paruošta. Salėje nenustojo groti muzika, kupiškėnai kartu su svečiais šoko, šėliojo. Ir štai 20 valandą visų laukė ugnies pasirodymas lauke. Nors ir buvo vėsoka, tokio renginio nebuvo galima praleisti. Visi judesiai išties atrodė įspūdingi ir meistriškai atlikti. Vos pasibaigus šiam šou, prasidėjo tai, ko visi turbūt labiausiai laukė koncertas – diskoteka.

Linksmas, užvedančias lietuviškas dainas dovanojo „Husarai“ bei „Madam“. Buvo labai linksma. DJ Aistė leido tikrai puikią muziką, kuri visiems patiko. Šokiai užsitęsė iki pat antros valandos nakties. Nors ir turėjome galimybę likti nakvoti, tačiau nusprendėme važiuoti namo. Kelyje kai kas miegojo, nes buvome be galo pavargę.

Dėkojame centriuko darbuotojams Karolinai ir Aurelijui už tokią nuostabią galimybę. Ir, žinoma, KJC direktorei Editai už tokius nepamirštamus įspūdžius, bei kvietimą sudalyvauti. Labai džiaugiamės  švente, naujomis pažintimis ir, žinoma, bendrais ateities planais! Tai pati smagiausia ir įsimintiniausia šventė!

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.