13.8 C
Ketvirtadienis, 28 kovo, 2024

Panevėžiečiai nugalėjo uteniškius rungtynių vaizdo įrašas

Centrinėse LFF I lygos aštuntojo turo rungtynėse šį šeštadienį FK „Panevėžys“ savo aikštėje susitiko su Utenos „Uteniu“. Susitikimą rezultatu 2:1 (1:0) laimėjo panevėžiečiai. Iškovoję ketvirtąją pergalę paeiliui,  FK „Panevėžys“ futbolininkai pakilo į antrąją turnyro lentelės vietą.

Pirmą kartą šiame sezone panevėžiečiai namuose rungtyniavo ant natūralios vejos. Susitikimas vyko „Aukštaitijos“ stadione.

Mačą abi ekipos pradėjo atsargiai, o pavojingų momentų nei prie šeimininkų, nei prie svečių vartų ilgokai nebuvo. Panevėžiečiai turėjo teritorinę persvarą ir buvo kiek aktyvesni už svečius. Įsiminė pavojingas Edvardo Tamulevičiaus įsiveržimas į „Utenio“ baudos aikštelę, bet mūsų komandos puolėjui smūgis nepavyko.

Svečių ekipoje pastebimas buvo Mantas Savėnas, po kurio smūgio galva buvo iškilusi grėsmė. Vienintelis įvartis pirmajame kėlinyje buvo pasiektas 35-ąją susitikimo minutę, kai maždaug iš 17 metrų nuotolio stipriu smūgiu „Utenio“ vartininką nuginklavo Jonas Skinderis.

Po pertraukos abiejų ekipų futbolininkai žaidė aktyviau ir sukūrė daugiau progų įvarčiams pasiekti. 56-ąją susitikimo minutę buvęs „Panevėžio“ žaidėjas Arnas Borodinas tiksliu tolimu smūgiu išlygino rezultatą.

Po praleisto įvarčio šeimininkai suaktyvėjo ir apgulė svečių komandos vartus. Panevėžiečiai paeiliui uždirbo tris kampinius prie varžovų vartų, o paskutinį sykį Žilvinui Baniui pakėlus kamuolį, „Panevėžio“ kapitonas Paulius Janušauskas smūgiu galva pelnė įvartį. Uteniškiai stengėsi išlyginti rezultatą ir gausiomis pajėgomis rengė atakas. Rungtynių pabaigoje, nevisiškiai tiksliai sužaidus „Utenio“ vartininkui, puikią galimybę pasižymėti turėjo Rokas Lazdinauskas, bet jo smūgiuotas kamuolys praskriejo visiškai šalia svečių vartų virpsto.

Nepaisant abiejų komandų žaidėjų pastangų, rezultatas iki finalinio teisėjo švilpuko nepasikeitė. Panevėžiečiai iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui, surinko 18 taškų ir  įsitvirtino antroje turnyro lentelės vietoje. Nuo pirmaujančios Alytaus „Dainavos“ komandos FK „Panevėžys“ atsilieka vos dviem taškais.

FK „Panevėžys“ sudėtis: M. Suvaizdis, M. Dūda, V. Gašpuitis, I. Tsyvilka, A. Karvackis, Ž. Banys, M. Butkus (57′ R. Lazdinauskas), J. Skinderis, P. Janušauskas (88′ T. Kačerauskas), E. Tamulevičius (57′ E. Fiodorovas), D .Kingas (70′ T. Markevičius).

Artimiausias LFF I lygos rungtynes FK „Panevėžys“ žais jau šį trečiadienį, gegužės 23 dieną,  namuose su Kauno „Stumbro  B“ ekipa. Susitikimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės 19 valandą.