19.2 C
Panevėžys
Sekmadienis, 26 birželio, 2022

Panevėžiečiai lengvaatlečiai grįžo su medaliais

Alytuje vyko Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių lengvosios atletikos varžybos. Sėkmingai pasirodė Panevėžio miesto komandai atstovavę jaunieji lengvaatlečiai. 200 m bėgime 2 vietą užėmė Vesta Ručenko. Du medalius asmeninėse rungtyse iškovojo Miglė Mincytė.

Sportininkė aukso medalį laimėjo 400 m bėgime, o 300 m bėgime su barjerais užėmė 3- ią vietą. Septynkovės varžybose, surinkusi 3871 tašką, čempione tapo Agota Žurauskaitė. 8- kovės rungtyje, surinkęs 4050 taškus, antrą vietą užėmė Kasparas Bačianskas.

Kūjo metime (4 kg) čempiono titulą iškovojo Domas Kanaverskis (48,56 m), o sidabro medaliu pasipuošė Benas Bareikis (43,11 m).

4x 100 m estafetiniame bėgime vicečempionėmis tapo Panevėžio jaunučių merginų komanda – A. Žurauskaitė, M. Mincytė, Gertrūda Petrulytė ir V. Ručenko. Jos tik 0,02 sek nusileido čempionėmis tapusioms Vilniaus sportininkėms. Sportininkus žaidynėms ruošė treneriai Aldona Dobregienė, Algimantas Sniečkus, Remigijus Jakubauskas, Vidmantas Ščevinskas.

Savaitgalį Norvegijos sostinėje Osle vyko Šiaurės šalių jaunimo daugiakovės čempionatas. Jame Lietuvos rinktinės sudėtyje labai sėkmingai pasirodė Panevėžio KKSC sportininkė Urtė Bačianskaitė, kuri pasiekė asmeninį rekordą ir įvykdė pasaulio jaunimo čempionato normatyvą (5 404 tšk.). Sportininkės trenerė A. Dobregienė.