Panevėžiečiai kviečiami į Lietuvos seniūnaitijų sporto žaidynes

Panevėžiečiai kviečiami į Lietuvos seniūnaitijų sporto žaidynes

0

Gegužės 22 d. 14 val. Panevėžio miesto savivaldybė bei Rožyno progimnazija kviečia į VIII Lietuvos seniūnaitijų sporto žaidynių I etapą. Šventė vyks progimnazijos stadione.

Numatytos futbolo, krepšinio, parko tinklinio, šachmatų, šaškių, stalo teniso, smiginio, virvės traukimo, seniūnaitijų trikovės varžytuvių varžybos, šeimų estafetės, individualios rungtys. Žaidynėse kviečiamos dalyvauti seniūnaitijų arba mikrorajonų komandos, kurias sudaro šiose teritorijose gyvenamąją vietą deklaravę asmenys. Dalyvių amžius – 20 m. ir vyresni. Norintiems dalyvauti savo duomenis reikia siųsti el. paštu rastine@rozyno.panevezys.lm.lt.

Futbolo 5×5 komandą sudaryti turi 9 dalyviai (5 žaidėjai, 2 atsarginiai, vartininkas ir vadovas-treneris), krepšinio 3 x 3 komandą – 3 žaidėjai, 1 atsarginis ir vadovas-treneris. Vyrai rungtyniauja dviejų amžiaus grupių varžybose: 20-40 metų bei 41 m. ir vyresni, moterys – vienos amžiaus grupės (20 metų ir vyresnės). Parko tinklinio 3 x 3 varžybose komandą sudaryti turi 3 žaidėjai, 1 atsarginis ir vadovas-treneris. Šachmatų, šaškių, stalo teniso smiginio komandas sudaryti gali po 2 vyrus, 1 moterį ir po vadovą-trenerį. Smiginio varžybose kiekvienas dalyvis į taikinį mes po 8 kartus, po 3 strėlytes. Virvės traukimo komandą sudaryti gali 6 dalyviai, 1 atsarginis ir vadovas-treneris.

BIC

Komandos sudėtyje gali būti ne daugiau kaip dvi moterys. Neleidžiama varžytis avint batus su metaliniais apkaustais. Seniūnaitijų trikovės varžytuvėse dalyvauja seniūnaičiai arba jų deleguoti asmenys ir mikrorajonų komandų vadovai. Varžybos (smiginis, baudų mėtymas į krepšį ir viena atrakcioninė rungtis) vykdomos atskirai vyrams ir moterims.

Sporto ir parodomąsias programas organizuos ugniagesiai gelbėtojai, kariai savanoriai, Visuomenės sveikatos biuro specialistai.

Koncertuos „Rožyno“ ansamblis, šokių kolektyvai „Grandinėlė“, „Miestelėnai“ ir „Linas“. Naują projektą pristatys Valerija Iljin&Alen Chicco.

Projekto partneris – Kūno kultūros ir sporto departamentas prie LR Vyriausybės.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.