Panevėžiečiai kviečiami į edukacines-kūrybines programas

Panevėžiečiai kviečiami į edukacines-kūrybines programas

Sausio mėnesį panevėžiečiai kviečiami į šias edukacines-kūrybines programas.

Panevėžio miesto Dailės galerijoje

Sausio 22-30 dienomis edukacinė-kūrybinė programa ikimokyklinio amžiaus vaikams ir pradinių klasių moksleiviams „Indo kūrimas virvelinės keramikos technika. Pažintis su Panevėžio tarptautinių keramikos simpoziumų kūrinių kolekcija“. Kaina 1,16 Eur (4 Lt). Trukmė 1 val.

BIC

Sausio 23 d. (penktadienis) 16 val. edukacinė-kūrybinė programa suaugusiesiems ir 10-12 klasių moksleiviams „Miniatiūros tapymas ant keraminės plokštelės”. Kaina: 2,32 Eur (8 Lt) suaugusiajam, 1,74 Eur (6 Lt) moksleiviui. Trukmė 1,5 val.

Sausio 28 d. (trečiadienis) 12 val. edukacinė-kūrybinė programa suaugusiesiems „ Papuošalo – vitražinio medaliono kūrimas“. Kaina 2,32 Eur (8 Lt). Trukmė 1,5 val.

Programų vadovas – dailininkas Girmantas Rudokas.
Programas prašome užsisakyti iš anksto tel. (8 45) 584803.

Fotografijos galerijoje

Edukacinės interaktyvios programos ikimokyklinio amžiaus vaikams bei pradinių klasių moksleiviams

Fotodėlionė „Gražiausių pasaulio miestų vaizdai – fotografijoje“. Programos dalyviai supažindinami su miesto fotografavimo ypatumais ( adro fokusavimu, apšvietimu ir t.t.) ir gauna užduotį – surinkti fotodėliones su gražiausių pasaulio miestų fotografijomis. Kaina 0,58 Eur (2 Lt). Trukmė 1 val.

Fotodėlionė „Mėgstamiausių pasakų herojai“. Programos dalyviai pasidalina komandomis ir dalyvauja varžybose, kurie greičiau sudės fotodėlionę su populiarios pasakos personažais. Interaktyvaus užsiėmimo metu vaikai sužino apie šalį, kurioje gimė šie personažai, apie jos kultūrą, tradicijas. Kaina 0,58 Eur (2 Lt). Trukmė 1 val.

Programų vadovė – parodų kuratorė, fotomenininkė Marija Šileikaitė – Čičirkienė.
Programas prašome užsisakyti iš anksto tel. (8 45) 467551.

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.