Panevėžiečiai kviečiami dalyvauti gražiausios aplinkos konkurse

Panevėžiečiai kviečiami dalyvauti gražiausios aplinkos konkurse

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Konkurso dalyvių paraiškos priimamos iki rugpjūčio 31 d. Savivaldybės priimamajame.

Panevėžio miesto savivaldybė kviečia daugiabučių namų savininkų bendrijas, privačių valdų savininkus, įmones, įstaigas ir organizacijas dalyvauti tradiciniame gražiausiai tvarkomos aplinkos konkurse.

Jo tikslasskatinti gyventojus puoselėti aplinkos tvarkymo tradicijas, gražinti gyvenamąsias erdves, ugdyti panevėžiečių kūrybiškumą, grožio jausmą, poreikį formuoti ir saugoti estetiškai patrauklią, švarią, tvarkingą, tinkamą dirbti aplinką.

Konkurso dalyvių paraiškos priimamos iki rugpjūčio 31 d. Savivaldybės priimamajame (3-ioji darbo vieta), siunčiamos laišku adresu: Panevėžio miesto savivaldybės administracijai (daugiabučių gyvenamųjų namų, įstaigų, įmonių ir privačių valdų gražiausiai tvarkomos aplinkos konkursui), Laisvės a. 20, 35200 Panevėžys, arba el. paštu rasa.stankuniene@panevezys.lt.

BIC

Konkurso dalyvius vertins Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Ramūno Vyžinto vadovaujama komisija iš Architektūros ir urbanistikos, Ekologijos, Ryšių su visuomene, Viešosios tvarkos ir kontrolės, Miesto ūkio skyrių atstovų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Panevėžyje – pats gražiausias gėlynas Lietuvoje

Komisija konkurso dalyvius vertins atsižvelgdama į šiuos kriterijus: pagrindinių ir pagalbinių pastatų būklė; teritorijos apželdinimas; ar derinama ūkinė veikla ir estetinis vaizdas; mažosios architektūros panaudojimas, būklė; teritorijos architektūrinis planavimas, sanitarinė-higieninė būklė.

Laimėtojai bus renkami 4 grupėse: daugiabučių namų; įstaigų; įmonių; individualių namų.

Nugalėtojai bus nustatyti iki rugsėjo 9 d., apdovanojami mero padėkos raštais ir atminimo dovanos.

Pastaba. Konkurse negali dalyvauti praėjusių 2 metų laimėtojai.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.