6.1 C
Penktadienis, 19 balandžio, 2024

Panevėžiečiai iškovojo dar vieną tašką: sostinėje sužaidė lygiosiomis su „Riteriais“

Šįvakar Lietuvos A lygos 12-ojo turo rungtynes FK „Panevėžys“ išvykoje žaidė su Vilniaus „Riteriais“. Susitikimas, vykęs LFF stadione, baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1).

Mačo pradžia šalies sostinėje panevėžiečiams susiklostė labai sėkmingai. Jau 1-ąją susitikimo minutę Andrejus Karvackis baudos smūgiu pakėlė kamuolį į šeimininkų baudos aikštelę, kur laiku ir vietoje atsidūręs „Panevėžio“ gynėjas Pavelas Krukas pelnė įvartį.

Gana greitai vilniečiai turėjo neblogą galimybę išlyginti rezultatą, bet savo šansu nepasinaudojo. Svečiams nemažai problemų kėlė „Riterių“ legionierius Teremas Moffis, kur iki pertraukos turėjo dvi neblogas progas pasižymėti.

Pavojingų reidų prie šeimininkų vartų surengė ir panevėžiečiai, bet S. Vasquezui, P. Janušauskui ir A. Karvackiui pritrūko tikslumo.

38-ąją susitikimo minutę „Riteriams“ pavyko išlyginti rezultatą. Tiksliu smūgiu panevėžiečių vartininką Š. Jurevičių nuginklavo M. Grigaravičius. Poilsio komandos išėjo esant lygiam rezultatui 1:1.

Antrojo kėlinio pradžioje „Riterių“ žaidėjai kiek ilgiau kontroliavo kamuolį ir turėjo teritorinę persvarą. Panevėžiečiai sumaniai gynėsi ir esant galimybei stengėsi rengti greitus išpuolius.

Gana ilgą laiką antrajame kėlinyje nė vienai iš komandų pavojingų momentų sukurti nepavyko. Aikštėje vyravo gana atsargus žaidimas.

Antrojo kėlinio viduryje A. Jerkinas pradėjo „Panevėžio“ ataką, o baudos aikštelėje atsidūręs S. Vasquezas smūgiavo per silpnai ir šeimininkų vartininkas T. Švedkauskas kamuolį sugavo.

77-ąją žaidimo minutę „Riterių“ žaidėjas T. Moffis turėjo dar vieną šansą, bet neįveikė Š. Juravičiaus. Rungtynių pabaigoje aktyvesni buvo vilniečiai, bet svečiai sėkmingai stabdė varžovus. Susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Susitikimą su ,,Riteriais“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Šarūnas Jurevičius, Lukas Čerkauskas, Vytas Gašpuitis, Pavelas Krukas, Mantas Fridrikas, Andrejus Karvackis, Aleksandras Jerkinas, Sigitas Urbys, Tautvydas Eliošius (60 min. Ernestas Veliulis), Paulius Janušauskas (83 min. Rokas Stanulevičius), Sebastianas Vasquezas (69 min. Rafaelis Ledesma).

Artimiausias rungtynes FK „Panevėžys“ žais LFF taurės varžybose. Panevėžiečiai gegužės 27 dieną, pirmadienį, išvykoje susitiks su Kauno „Hegelmann Litauen“. Šis susitikimas NFA stadione prasidės 19 valandą 30 minučių.

Lietuvos A lygos čempionato artimiausias rungtynes FK „Panevėžys“ žais namuose birželio 2 dieną su Klaipėdos „Atlantu“. Susitikimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės 18 valandą.