Rinkimai baigėsi: ką pasirinko Panevėžys

Rinkimai baigėsi: ką pasirinko Panevėžys

Raimonda MIKUČIONYTĖ, BNS / Luko VARANAUSKO, BNS nuotr.

I. Šimonytė ir G. Nausėda.

Bendras rinkėjų aktyvumas kartu su išankstiniu balsavimu prezidento rinkimų antrajame ture – 53,43 proc., rodo Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) skelbiami duomenys. 20 val., užsidarius visoms rinkimų apylinkėms, prasideda balsų skaičiavimas.

Sekmadienį savo valią pareiškė 42,69 proc. rinkėjų, kartu su išankstinio balsavimo aktyvumu tai sudaro 53,43 procento.

BIC

Balsavimo apylinkės užsidarė 20 valandą.

VRK duomenimis, šiandien vykusiuose rinkimuose balsavo 44,08 proc. panevėžiečių. Kartu su išankstiniu balsavimu, rinkimuose dalyvavo 54,78 proc. Panevėžio miesto rinkėjų.

Aktyviausi Panevėžyje buvo Laisvės ir Rožių rinkimų apylinkės rinkėjai.

Panevėžio rajone šiandien balsavo 42,14 proc. rinkėjų. Susumavus išankstinio balsavimo aktyvumą, Panevėžio rajone savo balsus atidavė 54,63 proc. rinkėjų.

Aktyviausiai Panevėžio rajone balsavo Molainių ir Paežerio gyventojai.

Balsavimo teisę Panevėžyje turėjo 78 828, Panevėžio rajone – 32 385 rinkėjai.

Dėl prezidento posto varžėsi save išsikėlęs ekonomistas Gitanas Nausėda ir konservatorių keliama kandidatė Seimo narė Ingrida Šimonytė.

Panevėžio rinkimų apygardos pirmininko pavaduotojas Aušrys Valkūnas naujienų portalui JP sakė, kad šiandien vykusiuose rinkimuose pažeidimų nenustatyta.

„Jų nebuvo ir per išankstinį balsavimą. Tiesa, buvo nustatyta viena klaida. Į stebėtojų sąrašą buvo įrašyta kandidatė į EP Rasa Juknevičienė. Pagal rinkimų įstatymą ji negali būti stebėtoja. Nustačius šią klaidą R. Juknevičienės stebėtojo pažymėjimas anuliuotas“, – paaiškino apie pastebėtą klaidą A. Valkūnas.

R. Matonis.

Policijos atstovas Ramūnas Matonis  sakė, kad per išankstinį balsavimą antrame ture sulaukta aštuonių pranešimų apie galimus pažeidimus, o balsavimo dieną sekmadienį gauti šeši pranešimai. Tačiau ikiteisminių tyrimų nėra pradėta. Didžioji dalis gautų pranešimų yra dėl galimai neleistinos agitacijos.

Per šį laikotarpį surašytas vienas Administracinio nusižengimo protokolas, kad gegužės 21 dieną Alytuje suplėšytas vieno iš kandidatų plakatas.

Europos Parlamento rinkimai sekmadienį vyksta 21-oje valstybėje.

Rinkėjų aktyvumas

Naudojami Vyriausiosios rinkimų komisijos žemėlapių portale vrk.maps.arcgis.com publikuojami žemėlapiai

Prezidento rinkimų rezultatai

Naudojami Vyriausiosios rinkimų komisijos žemėlapių portale vrk.maps.arcgis.com publikuojami žemėlapiai

Rinkimai Panevėžyje

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.