Panevėžiečiai automobilių entuziastai originaliai pasveikino Lietuvą

Panevėžiečiai automobilių entuziastai originaliai pasveikino Lietuvą

JP / Organizatorių nuotr.

Dar 2017 metais mums gimė idėja Lietuvos šimtmečio proga iš „Peugeot“ automobilių suformuoti užrašą LT-100. Pasak „Peugeot“ klubo atstovų, iš pradžių tai atrodė nerealu ir neįgyvendinama. Tačiau 2018 sausio pradžioje, pradėjus daryti apklausas, bendrauti su klubiečiais apie tai, buvo nuspręsta įgyvendinti idėją.

Diena buvo žvarbi, siautė gripo epidemija, tačiau vis tiek į Panevėžį suplaukė beveik 80 Peugeot markės automobilių. Klubas labai dėkingas „Devold“ administracijai už prieglobstį ir renginį kuruoti padėjusiai projektų vadovei Jolantai.

Organizatoriams pavyko surikiuoti automobilius į užrašą LT-100. Užrašą pagyvino klubiečiai, mojuojantys su 300 geltonų, žalių ir raudonų balionų.

BIC

„Nors oras nebuvo dėkingas skristi dronui, tačiau užfiksuoti vaizdus pavyko“, – džiaugėsi klubo atstovai.

Panevėžio „Peugeot“ klubo renginys

Artimiausias didesnis Panevėžio „Peugeot“ klubo renginys vyks gegužės mėn. – bus švenčiamas 1 – erių metų gimtadienis.

Panevėžyje 2017 metų pavasarį susikūręs Panevėžio „Peugeot“ klubas savo veikloje jau yra pažymėjęs 30 „Peugeot“ markės gerbėjų susitikimų.

Susitikimų metu klubo nariai dalinasi įvairiais įspūdžiais, dalyvauja žaidimuose, viktorinose, auto sporto rungtyse.

Klubo organizatoriai („štabo nariai“) siekia didinti jaunimo užimtumą Panevėžyje. Šiuo metu klubą sudaro įvairaus amžiaus ir profesijų žmonės, kurie tarpusavyje puikiai bendrauja.

Paroc

Mano namukas

Dima Bilan

Modelis

Dizainas

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.