Panevėžiečiai aptarė, kaip padėti žmonėms, butuose kaupiantiems atliekas

Panevėžiečiai aptarė, kaip padėti žmonėms, butuose kaupiantiems atliekas

JP / DELFI nuotr.

Panevėžio miesto savivaldybėje aptarta aktuali problema – kaip padėti žmonėms, ypač gyvenantiems daugiabučiuose namuose, jei kaimynai į butus ar bendrąsias patalpas ima nešti šiukšles, kaupti atliekas, kelti pavojų sau ir aplinkiniams (girtauja, rūko lovoje, palieka neišjungtas virykles ir pan.).  

„Skundų apie tokius arba savimi nebegalinčius pasirūpinti gyventojus kasmet gauname apie 10. Visgi Savivaldybės ar kitų įstaigų, į kurias pagalbos kreipiasi žmonės, galios nėra absoliučios – vienus varžo teisės aktai, kitiems trūksta žmogiškųjų, finansinių išteklių. Tad svarbu sukurti efektyvią bendrą su kitomis institucijomis sistemą problemai spręsti“, – teigia Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus vedėja Daiva Svirelienė.

Susitikimo Savivaldybėje dalyviai pasidalijo nuomonėmis, pateikė pirmines įžvalgas. Nutarta susitikti dar kartą ir aptarti konkrečius trukdžius problemai spręsti, prireikus – kreiptis pagalbos/papildomos informacijos į kitas atsakingas įstaigas.

BIC

Susitikime, be Savivaldos darbuotojų, dalyvavo Panevėžio miesto poliklinikos, Panevėžio miesto psichikos sveikatos centro, Socialinių paslaugų centro, Panevėžio apygardos prokuratūros, policijos atstovai.

Savivaldybė kreipiasi ir į miesto bendruomenę: jei turite konstruktyvių pasiūlymų, turite panašių problemų ar norite pasidalinti patirtimi – skambinkite tel. 501 210 (D. Svirelienė) arba rašykite el. paštu viesojitvarka@panevezys.lt .

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.