Pagerbti Panevėžio rajono geriausi sportininkai ir treneriai

Pagerbti Panevėžio rajono geriausi sportininkai ir treneriai

JP / Panevėžio rajono savivaldybės nuotr.

Panevėžio rajono savivaldybės administracijos didžiojoje salėje vyko 2018 m. Panevėžio rajono geriausių sportininkų ir trenerių pagerbimo šventė.

Sportininkus sveikino, palinkėjo sėkmės ir teikė apdovanojimus Panevėžio rajono savivaldybės meras Povilas Žagunis. Jam talkino ir ranką sportininkams spaudė Savivaldybės mero pavaduotojas Antanas Pocius.

BIC

„Džiaugiamės matydami geriausius Panevėžio rajono sportininkus ir trenerius, susirinkusius į du tūkstančiai aštuonioliktųjų metų Panevėžio rajono geriausiųjų sportininkų ir trenerių pagerbimo šventę. 2018 metai Lietuvai svarbūs –sukako šimtas metų, kai buvo atkurta Lietuvos valstybė. Šią svarbią sukaktį Panevėžio rajone pažymėjome įvairiomis sporto varžybomis“, – tokiais žodžiais renginį pradėjo Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Alvidas Savickas.

Jotainiuose vyko atviros virvės traukimo varžybos, į kurias susirinko apie 100 komandų ne tik iš Panevėžio rajono, bet ir iš kitų Lietuvos miestų. Didelio populiarumo sulaukė renginys ,,Šimtas setų“ bei tinklinio varžybos ,,Šimtmetį pažymėkime Paįstryje“.

Po sveikinimo žodžių apdovanoti labiausiai Panevėžio rajoną šiais metais garsinę sportininkai.

Pasaulio svarsčių kilnojimo čempionate Latvijoje trečiąją vietą laimėjo Mantas Rudys iš Miežiškių. Šis sportininkas taip pat atstovavo virvės traukimo klubui ,,Ąžuolas“. Lietuvos svarsčių kilnojimo čempionate už laimėtą antrąją vietą pasveikintas „Ąžuolyno“ sporto klubo narys Vilius Glušokas. Viliaus treneris, taip pat „Ąžuolyno“ sporto klubo narys iš Paįstrio, Vytautas Gutauskas, apdovanotas vardiniu bei piniginiu prizu.

Baltijos šalių orientavimosi sporto čempionate trečiąją vietą laimėjo Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos sportininkas Dovydas Kaušakys. Lietuvos orientavimosi sporto bėgte estafečių varžybose pirmąsias vietas iškovojo tos pačios gimnazijos sportininkai Darius Mitrikas ir Rokas Barauskas. Visus šiuos sportininkus treniruoja Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos treneris Vytas Dulius.

Europos mokinių ir jaunimo turizmo čempionate Ukrainoje trečiąsias vietas užėmė sportininkai iš Raguvos gimnazijos Jurgita Šeštokaitė, Modestas Petrauskas ir Nedas Saldys. Raguvos gimnazijos keliautojų sporto jaunių komandos nariai Lietuvos kalnų keliautojų sporto daugiakovės čempionate iškovojo pirmąją vietą. Nugalėtojais tapo Gerda Vanagaitė, Gabija Kizytė, Paulius Palubinskas, Lukas Leonavičius. Šiuo sportininkus parengė Raguvos gimnazijos treneris Sigitas Žudys.

Lietuvos bokso čempionu jau penkioliktą sykį tapo Panevėžio rajono bokso klubo narys Marius Vyšniauskas. Lietuvos bokso čempionate aukso medalį iškovojo ir Panevėžio rajono bokso klubo narė Vaida Masiokaitė. Šalies jaunimo bokso čempionate taip pat aukso medalį laimėjo Panevėžio rajono atstovė Erika Kietytė. Šiuo boksininkus varžyboms rengė treneris Piotras Prokofjevas.

Virvės traukimo sporto klubo „Ąžuolas“ tapo Lietuvos čempionu. Šiai komandai atstovavo Artūras Preidis, Dainius Jutelis, Tadas Liberis, Danas Kukutis, Audrius Mordasas, Mantas Kairiūnas, Arnas Paulauskas, Aivaras Maikštėnas. „Ąžuolo“ komandą treniruoja Mantas Stankevičius.

Lietuvos dziudo jaunių čempionate trečiąsias vietas iškovojo Smilgių gimnazijos sportininkės Gabrielė Revinskaitė, Modesta Milašiūtė ir Daiva Staškūnaitė. Šių sportininkių trenerės Milda Blaževičienė ir Miglė Kibickaitė.

Visi sportininkai ir jų treneriai apdovanoti atminimo prizais. Po renginio visi dalyviai kartu nusifotografavo.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.