Pagerbti nusipelniusieji Panevėžiui ir žuvusieji už Lietuvos laisvę

Pagerbti nusipelniusieji Panevėžiui ir žuvusieji už Lietuvos laisvę

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

pagerbimas4Šiandien, mirusiųjų atminimo dienos išvakarėse, Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas, pavaduotojai Petras Luomanas ir Aleksas Varna aplankė nusipelniusių miestui žmonių ir žuvusiųjų už Lietuvos laisvę amžinojo poilsio vietas. Ant kapų padėtos gėlių puokštės, uždegtos žvakutės.

„Aplankėme miestui nusipelniusių žmonių ir žuvusiųjų už Lietuvos laisvę kapus, nusilenkėme jų darbams ir pasirinktam gyvenimo keliui. Šių žmonių darbai ir žygiai niekada nebus pamiršti, jų pasiekimai verti didžiausios pagarbos ir atminties“, – sakė miesto meras R. Račkauskas.

Miesto vadovai aplankė Panevėžio miesto garbės piliečių režisieriaus Juozo Miltinio, aktoriaus Vaclovo Blėdžio, dailininko Kazimiero Naruševičiaus, Vyskupo Kazimiero Paltaroko, monsinjoro Jono Juodelio, aktyvios visuomenės veikėjos Gabrielės Petkevičaitės-Bitės, sportininko Viliaus Variakojo, poetės Elenos Mezginaitės, Lietuvos Nepriklausomybės kovų dalyvių, savanorių (1918-1923 m.), Lietuvos pokario metų partizanų ir 1941 m. birželio 25 d. stalinizmo represijų metais sušaudytų Lietuvos piliečių, aktyvių Sąjūdžio dalyvių amžinojo poilsio vietas.

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.