Pagerbti korupcijai atspariausi pareigūnai

Pagerbti korupcijai atspariausi pareigūnai

JP / Policijos nuotr.

Vilniaus Lietuvos tūkstantmečio Rotary klubas, kartu su Policijos departamentu prie VRM, šeštus metus iš eilės organizuoja socialinę akciją „Aš neimu kyšių“, kurios metu apdovanoja korupcijai atspariausius policijos pareigūnus iš visos Lietuvos.

Nacionalinėje dailės galerijoje apdovanota 11 pareigūnų, po vieną iš visų 10 apskričių, bei vienas Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnas. Socialinės akcijos tikslas – atkreipti dėmesį į korupcijos žalą, jos mastus, o tuo pačiu – šviesti visuomenę. Ceremonijoje dalyvavęs policijos generalinis komisaras Linas Pernavas padėkojo rotariečiams už dėmesį, pasidžiaugė, kad korupcijos mąstai policijos ženkliai mažėja.

Premjero patarėjas Skirmantas Malinauskas pabrėžė, kad geras policijos pavyzdys kovoje su korupcija skatina ir kitas institucijas daugiau dėmesio skirti šiai problemai spręsti.

BIC

Rotary klubo atstovas Algimantas Lukoševičius džaiugėsi, kad šie pareigūnai yra pavyzdys kolegoms, apdovanotiems pareigūnams jis linkėjo sveikatos ir energijos, o neapdovanotiems – patekti į šią ceremoniją kitais metais.

„Jūs esat ramūs prieš savo sąžinę, rodot pavyzdį savo kolegoms“, – kalbėjo Rotary klubo atstovas Algimantas Lukoševičius, apdovanotiems pareigūnams linkėjęs sveikatos ir energijos, o neapdovanotiems – patekti į šią ceremoniją kitais metais.

Apdovanotų pareigūnų sąrašas:

Lietuvos kelių policijos tarnyba – Vytautas Kelmelis;

Vilniaus apskr. VPK – Gražina Liubov Stasiulaitienė;

Kauno apskr. VPK – Edvardas Kazlauskas;

Klaipėdos apskr. VPK – Mindaugas Budrikis;

Šiaulių apskr. VPK – Kasparas Jocas;

Panevėžio apskr. VPK – Ovidijus Čiulkinis;

Alytaus apskr. VPK – Darius Laurinaitis;

Marijampolės apskr. VPK – Deimantas Jašinskas;

Utenos apskr. VPK – Edgaras Daraškevičius;

Tauragės apskr. VPK – Darius Gestautas;

Telšių apskr. VPK – Ričardas Vasiliauskas.

Šiemet laureatams įteiktos akcijos rėmėjų – kompanijų „Small planet“, „Impuls“, „Suitsupply“, Druskininkų vandens pramogų parko „Aqua“ – dovanos, „Biok“ laboratorijos kosmetika „Aras“, žurnalo „Žmonės“ metinė prenumerata.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.