Pagerbti ir apdovanoti geriausi Panevėžio sportininkai, treneriai, sporto veteranai

Pagerbti ir apdovanoti geriausi Panevėžio sportininkai, treneriai, sporto veteranai

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Gedimino KARTANO nuotr.

Pasveikinti ir pagerbti patys geriausi Panevėžio miesto sportininkai ir jų treneriai. Be to, apdovanojimai įteikti ir sporto veteranams už kruopštų darbą ir nuopelnus sportui.

Už futbolo garsinimą padėkos įteiktos Tadui Markevičiui ir Žilvinui Baniui. Jubiliejaus proga pagerbta krepšinio trenerė Rima Daunienė, baidarių-kanojų irklavimo treneris Pavelas Bespalovas ir bokso treneris Darius Katkevičius. Nepamirštas buvo ir  buvęs ilgametis „Žemynos“ progimnazijos direktorius Romualdas Grilauskas. Jam įteikta padėka už ilgametį, nuoširdų darbą ir plaukikų pasiekimus.

BIC

Trečio laipsnio medaliais „Už nuopelnus Panevėžio sportui“ apdovanoti sporto veteranai, treneriai Leonas Bernikas, Romualdas Jokūbaitis, Halina Bajarūnaitė-Girdžiūnienė, Algirdas Krikščiūnas, Virginijus Liubšys, Vidmantas Urbonas, Virginijus Lakiūnas.

Antro laipsnio medaliai „Už nuopelnus Panevėžio sportui“ įteikti treneriams Stasiui Rimkui, Juliui Kibui, Valdemarui Burbai, Ričardui Baltai.

Pirmo laipsnio medaliai „Už nuopelnus Panevėžio sportui“ atiteko Stanislovui Algiui Kavaliauskui, Bronislovui Pliavgai.

Nepamiršti sporto vakare ir jaunieji talentai bei jų treneriai. Padėkos ir apdovanojimai įteikti Austėjai Poškutei ir jos treneriui Vytautui Vaičikoniui, Mantui Rubštavičiui ir jo treneriui Žydrūnui Valuckiuis, Akvilei Andriukaitytei ir jos treneriui Romualdui Jakubauskui, Viktorijai Šumskytei, Dovydui Deveikiui ir jo treneriui Mariui Baranauskui, Tomui Kačerauskui ir jo treneriui Dariui Butkui, Alexsandrui Kurteian, Jokūbui Kebliui ir jo treneriui Aivarui Šaulianskui, Justinai Oficerovaitei ir jos trenerei Rimai Daunienei, Rokui Gelžiniui ir jo treneriui Algimantui Buividui, Lukui Prokopavičiui ir jo treneriui Vidmantui Urbonui.

Pagerbti buvo ir patys geriausi 2018 metų atskirų sporto šakų sportininkai ir jų treneriai:

2018 metų Panevėžio miesto Lengvosios atletikos sporto šakos geriausia sportininkė Gabija Galvydytė ir jos treneris Algimantas Sniečkus; dviračių sporto šakos (plento) geriausia sportininkė Akvilė Giedraitytė; sunkiosios atletikos sporto šakos geriausias sportininkas Lukas Sokolovas ir jo treneris Dovydas Sužiedelis; dziudo sporto šakos geriausia sportininkė Aida Vasiliauskaitė ir jos treneris Ričaldas Balta; graikų-romėnų imtynių sporto šakos geriausias sportininkas Kristupas Šleiva ir jo treneris Marius Baranauskas; dviračių sporto šakos (treko) geriausia sportininkė Olivija Baleišytė; motociklų sporto šakos geriausias sportininkas Žilvinas Žarnauskas ir jo treneris Almantas Stepukas; sportinių šokių sporto šakos geriausieji sportininkai Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė ir jų treneriai Rasa Norušienė, Darius Norušas; bokso sporto šakos geriausias sportininkas Ruslanas Žalys ir jo treneris Aleksandras Laučenkovas;  kyokushin karate sporto šakos geriausias sportininkas Juras Sokolovas ir jo treneris Remigijus Olšauskas; stalo teniso sporto šakos geriausia sportininkė Ingrida Preidžiūtė ir jos treneris Rytis Velička; regbio sporto šakos geriausias sportininkas Gratas Šiurskas ir jo treneris Anatolijus  Smirnovas; rankinio sporto šakos geriausias sportininkas Benas Balzarevičius ir jo treneris Petras Mečionis; šachmatų sporto šakos geriausia sportininkė su negalia Darija Staškevičiūtė ir jos trenerė Salvinija Gabrilavičienė; plaukimo sporto šakos geriausias sportininkas Simonas Bilis ir jo trenerės Židrūnė Budrienė, Ina Paipelienė; futbolo sporto šakos geriausias sportininkas Paulius Janušauskas ir jo treneris Alexandru Kurteian; olimpinės karate sporto šakos geriausias sportininkas Karolis Čiutra ir jo treneris Alfonsas Valuntonis; shotokan karate sporto šakos geriausia sportininkė Rūta Zigmantavičiūtė ir jos treneris Alfonsas Valuntonis; baidarių-kanojų sporto geriausias sportininkas Deividas Liukpetris ir jo treneris Vytautas Vaičikonis; krepšinio sporto šakos geriausias sportininkas Simas Jasaitis; kyokushin karate sporto šakos geriausia sportininkė Rūta Brazdžionytė ir jos treneris Remigijus Olšauskas; muaythai sporto šakos geriausia sportininkė Gabija Morkūnaitė ir jos treneris Vytautas Kochanauskas.

Nominacijos įteiktos komandoms, rėmėjams, sportininkams ir treneriams. Nominacijų statulėles kūrė skulptorius Juozas Lebednykas.

Nominacija – 2018 metų komanda atiteko FK „Panevėžys“, o metų nuoseklumas – stalo teniso komandai „Montuotojas“, metų sporto šventė – „Olimpinė diena“.

Nominacija – 2018 metų renginys įteiktas Europos regbio R-7 jaunimo čempionatui, o pats geriausias sporto rėmėjas – bendrovė „Naftėnas“. Ši bendrovė dosniai prisidėjo ne tik prie į Aukščiausią lygą iškopusios FK „Panevėžys“ komandos, bet rėmė ir vyrų bei moterų krepšinio komandas.

Nominacija – 2018 metų pergalė įteikta Giedriaus Notkaus ir Daliaus Strižano ekipažui. Jie džiaugėsi trečia vieta „Rally Classic“ varžybose. Be to, tapo oficialiai nefiksuojamos absoliučios įskaitos nugalėtojais ir naujaisiais Lietuvos ralio karaliais.

2018 metų sportininke pripažinta dviratininkė Simona Krupeckaitė, o trenerio nominacija atiteko jos treneriui Dmitrii Leopold.

2018 metų sportininkas, kaip ir priklauso, pripažintas Danas Rapšys ir jo trenerė Ina Paipelienė.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.