0.2 C
Panevėžys
Ketvirtadienis, 2 vasario, 2023

Paaiškėjo šių metų geriausios Panevėžio regiono įmonės ir jų vadovai

AutoriusRAIMONDA MIKUČIONYTĖFotoGINTARAS LUKOŠEVIČIUS
Renginio akimirka.

Penktadienį Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai Metinės asamblėjos metu ne tik aptarė besibaigiančių metų rezultatus, bet ir tradiciniame geriausių rezultatų pasiekusių įmonių ir verslo atstovų apdovanojimų vakare, paskelbti 2022 metų geriausieji.

Tai ne tik apdovanojimų vakaras, bet ir gera proga apžvelgti besibaigiančių metų svarbiausius įvykius ir atliktus darbus, įvertinti įvairių sričių profesionalus.

Į Panevėžio dailės galeriją susirinkusius verslo atstovus sveikinęs Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas, pasidžiaugė besibaigiančiais metais.

„Džiaugiuosi matydamas ilgamečius Rūmų narius, tiek visai neseniai prie mūsų verslo bendruomenės prisijungusių įmonių vadovus. Smagu, kad Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai kasmet auga ir stiprėja, o narių gretos gausėja. Baigėsi sunkusis laikotarpis – pandemija. Tačiau Europoje, po daugiau nei septyniasdešimties metų, vėl vyksta karas. Taip, šiais metais tai pakeitė mūsų, verslininkų planus, investicijas. Bet tokie įvykiai tik užgrūdina. Matome, kad esame stiprūs. O esame stiprūs, nes vienijamės į verslo organizacijas, dirbame drauge. Tikiu, jog karas baigsis Ukrainos laimėjimu. Tikiu, kad įsivyraus taika. Noriu pasidžiaugti, kad ir esant įvairioms negandoms, šiais metais turėjome daug renginių, daug gražių akimirkų, kurios buvo įsimintinos ir svarbios. Todėl sveikinu visus 2022-ųjų metų geriausiuosius ir didžiuojuosi jais“, – sakė S. Gailiūnas.

Renginio akimirka.

Dalyvavo ir garbūs svečiai

Panevėžio krašto verslininkus renginyje sveikino Švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Agnė Kudarauskienė, ministrės patarėjas Ignas Gaižiūnas bei kiti Vyriausybės, šalies institucijų atstovai.

Sveikinimo žodžius susirinkusiesiems sakė Panevėžio miesto ir rajono merai, Utenos, Molėtų rajonų merai, Lietuvos miestų prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentai, Valstybinės darbo inspekcijos, „Sodros“, Respublikinės Panevėžio ligoninės vadovai.

Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas pasveikino pačius geriausius verslo atstovus.

„Malonu sveikintis tradiciniame šventiniame Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų vakare. Keleri pastarieji metai negailėjo išbandymų, kol kas nepanašu, kad atsikvėpti galėsime ir artimiausioje ateityje. Pramonė ir verslas neabejotinai yra tos sritys, kur išbandymai buvo ir išlieka didžiausi, paliečiantys didžiausią skaičių žmonių. Dėkoju už darbus ir už bendradarbiavimą sprendžiant įvairius miesto klausimus, įsitraukiant į veiklas ir remiant miesto iniciatyvas. Linkiu visiems ryžto ir drąsos darbuose bei didžiausios sėkmės juos įgyvendinant“, – sveikinimo kalboje pabrėžė meras R. Račkauskas.

Renginio akimirka.

Geriausios įmonės

Generalinėje asamblėjoje kasmet apdovanojami geriausių veiklos rezultatų pasiekusieji Panevėžio PPAR nariai.

Šiemet Rūmų Taryba geriausias paskelbė keturias įmones. Skulptoriaus Vytauto Tallat-Kelpšos autoriniu darbu „Verslo skrydis“ ir diplomais apdovanotos geriausios Aukštaitijos regione gamybos ir paslaugų įmonės.

Geriausia 2022 metų Panevėžio apskrities gamybos įmone pripažinta UAB „Bioenergy LT“. Geriausia Utenos apskrities gamybos įmonė – UAB „Umaras“. Geriausia Panevėžio apskrities paslaugų įmonė – UAB „Alvas ir ko“, o geriausia Utenos apskrities paslaugų įmonė – UAB „Utenos šilumos tinklai“

Garbingas „Lietuvos eksporto prizas“ už reikšmingą eksportą bei rinkų plėtrą įteiktas UAB „Naftėnas“, daugiau kaip 9 kartus padidinusiai eksporto apimtis.

Prizas įteiktas ir bičių ūkiui „Brolių medus“, kurie sėkmingai atstovavo Lietuvai pasaulio EXPO parodoje Dubajuje ir 2022 metais padidino eksportą beveik 2 kartus.

Renginio akimirka.

Padėkos ženklai

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos apdovanojimas – Padėkos ženklas – skiriamas įmonėms ir asmenims, kurie rėmė, garsino ir kitokiu būdu dalyvavo veikloje.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų Padėkos ženklais apdovanoti bendrovės „Serpantinas“ generalinis direktorius Justinas Skaržauskas, bendrovės „Kriautė“ savininkai Zenonas ir Genovaitė Jansonai, ilgametis Panevėžio profesinio rengimo centro vadovas, Panevėžio PPAR viceprzidentas Bronius Sadula.

Renginio akimirka.

„Darbo žvaigždės“ apdovanojimas

Ypač svarbus apdovanojimas – Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos garbės ženklas „Darbo žvaigždė“, suteikiamas verslo lyderių nuopelnams pažymėti.

Bronzos „Darbo žvaigždės“ apdovanojimas skiriamas nusipelniusiems verslo atstovams ir asmenims, reikšmingai prisidėjusiems gerinant verslo sąlygas regionuose.

Bronzos „Darbo žvaigžde“ apdovanoti: Raimondas Čepukas (Utenos kolegijos direktorius), Valentinas Masilionis (Panevėžio mokymo centro vadovas), Gediminas Sargūnas (Panevėžio kolegijos direktorius), Alvydas Vaičiūnas (AB „Lietkabelis“ technikos direktorius).

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos įsteigtas apdovanojimas „Darbo žvaigždės“ medalis, skirtas pagerbti įvairių profesijų lyderius. Šiemet, įvertinant ilgametį ir nepriekaištingą darbą, aukštus pasiekimus profesijos srityje, asmeninį indėlį į įmonės ar organizacijos vystymąsi, įteikti 8 apdovanojamai.

„Darbo žvaigždės“ medaliu apdovanoti: Irma Blazarėnienė (viešosios įstaigos „Sveikatos oazė“ administratorė), Jurgita Lieponienė (Panevėžio kolegijos direktoriaus pavaduotoja studijoms), Benediktas Ruzas (UAB „Auresa“ pardavimų vadovas), Giedrė Vabolienė (UAB „Utenos vandenys“ gamybos direktorė), Donatas Puodžiulis (UAB „TPA“ projektų vadovas), Simonas Kazakevičius (UAB „Kredora“ serviso meistras), Virginijus Manikas (AB „Lietkabelis“ gamybos aptarnavimo skyriaus viršininkas), Edgaras Leleiva (AB „Lietkabelis“ instaliacinių laidų gamybos baro inžinierius technologas).

Renginio akimirka.

Inovacijų prizas

Inovacijų prizą, kurį įsteigė Panevėžio miesto savivaldybė už inovatyvių verslo metodų ir technologijų diegimą, įteikė Panevėžio meras R. Račkauskas.

„Tradiciškai noriu pasveikinti ir įteikti apdovanojimą inovatyviausiai metų įmonei. Šiemet ja tampa įmonė, ne tik sėkmingai kurianti produkto inovacijas, tačiau jomis pasižyminti ir gamybos procese bei organizacinių inovacijų kontekste. Nuoširdžiausi sveikinimai – bendrovei „Adax“ ir jos vadovui Aurimui Lukoševičiui“, – sveikino verslininką miesto meras.

Pasveikino ir Seimo nariai

Verslo įmones sveikino ir įteikė padėkas Lietuvos Seimo nariai. Bronislovas Matelis apdovanojo bendroves „Lankmeta“, „Serpantinas“ ir „Verslavita“.

Parlamentarė Guoda Burokienė apdovanojo Panevėžio kredito uniją ir bendrovę „Petro mėsinę“, o panevėžietis Seimo narys Deividas Labanavičius apdovanojo „AA baldų galeriją“, bendroves „TPA“ ir „Kalnapilio-Tauro“ grupę.

Valstybinių institucijų apdovanojimai

Kaip ir kiekvienais metais dėl Specialių apdovanojimų nominacijų varžosi ne viena įmonė. Valstybinė darbo inspekcija „Už saugaus darbo kultūrą“ apdovanojo bendrovę „AQ Wiring Systems“.

Užimtumo tarnyba apdovanojimą už „Daugiausia darbo vietų sukūrusią įmonę“ įteikė bendrovei „Amber pasta“.

Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos nominacija „Už atsakomybę prieš valstybę ir žmogų“ skirta UAB „Kalnapilio-Tauro grupei“.

Valstybinė mokesčių inspekcija „Daugiausia sumokėjusi mokesčių įmonė“ pripažino akcinę bendrovę „Lietkabelis“.

Renginio akimirka.

Ambasadoriai

Metų ambasadoriaus titulas atiteko UAB „Beržų verslo centras“ direktorei, Verslo moterų tinklo prie Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentei Santai Vaškevičienei. Apdovanojimą, stiklo menininko Remigijaus Kriuko sukurtą namelį, aktyviai verslininkei įteikė Panevėžio PPAR viceprezidentas Rimantas Maženis.

Kitos nominacijos

Nominacija „Metų ateitis“ – jaunosios kartos žmogus, kolektyvas ar organizacija, savo talentu, ryžtu ir pasiekimais jau šiandien kurianti ateities Lietuvą, įteikta ūkiui „Brolių medus“ ir jo savininkams broliams Viliui ir Ignui Jackevičiams.

Nominacija „Metų verslo lyderystė“ atiteko UAB „Auresa“ – oficialiam „Toyota“ atstovui Panevėžyje ir įmonės generaliniam direktoriui Mariui Goštautui.

„Metų pilietinė iniciatyva“ nominacija įteikta įmonės „Consulting Alliance“ vadovui Gintarui Malčiauskui – už nepailstamos pagalbos organizavimą karo niokojamai Ukrainai.

„Metų kultūros reiškinys“ nominacija atiteko Stasio Eidrigevičiaus menų centro direktorei, kūrybiškumo centro „Pragiedruliai“ projektų vadovei Vaidai Andrijauskaitei. Ji apdovanota už pramonės prakalbinimą per kultūrą. Už bendrus projektus su AB „Panevėžio energija“, UAB „Aukštaitijos vandenys“, AB „Panevėžio specialusis autotransportas“ ir  UAB „Panevėžio Autobusų parkas“.

Šventiniame renginyje įvertinti ir sėkmingai įgyvendinantys verslo ir mokslo partnerystės bendrus projektus: bendrovė „Harju Elekter“, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras, Panevėžio kolegija ir UAB „Kalnapilio-Tauro grupė“.

Metų asmenybe – žmogus, iš kurio mokomės, asmenybė, įkvėpusi augti ir mus, pripažintas UAB „Harju Elekter“ direktorius Tomas Prūsas. Metų partnerių pripažinta Panevėžio miesto dailės galerija ir jos vadovas Egidijus Žukauskas.

Šiuo metu Panevėžio PPAR vienija daugiau nei tris šimtus narių. Sėkmingai dirba Panevėžio PPAR filialas Utenoje, atstovybės Rokiškyje ir Pasvalyje. Organizuojamos tarptautinės parodos „EXPO Aukštaitija“, Kalėdinė mugė. Kasmet Panevėžio PPAR organizuoja verslo misijas. Per pastaruosius metus Verslo misijos buvo surengtos į Omaną, Jungtinius Arabų Emyratus, Izraelį, JAV, Kanadą, Japoniją, Braziliją, Argentiną, Kazachstaną ir kitas šalis.


1 komentarai

jonas 2022-12-05 12:18 at 12:18

rimas mazenis kad ir banktutavo, pliko eriskius be parduotunebaige pradetu statyti privaciu namu, liko skolingas darbininkams, dar pasirodo ant scenos ir iteikineja prizus rumu vardu…

Atsakyti

Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai dalyvavo jau tradiciniame boulingo turnyre

confident-noyce

Pagerbti labiausiai Panevėžio kraštui nusipelnę pramonininkų bendruomenės nariai

confident-noyce

Apdovanoti geriausi Panevėžio miesto sportininkai

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau