Paaiškėjo, kur Panevėžio rajone plevėsuoja didžiausia Trispalvė

Paaiškėjo, kur Panevėžio rajone plevėsuoja didžiausia Trispalvė

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Rimvydo ANČEREVIČIAUS nuotr.

Panevėžio rajono verslininkas, Panevėžio prakybos, pramonės ir amatų rūmų ir Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) tarybos valdybos narys Jonas Katinas didžiulę – 6 kv. metrų – Lietuvos vėliavą pasiūdino pernai, minint Lietuvos 100-etį.

Lietuvos Respublikos šimtmetis – šimto metų sukaktis nuo nepriklausomos Lietuvos Respublikos paskelbimo 1918 m. vasario 16 dienos.

BIC

Ši šventė tiek šalyje, tiek ir užsienyje švenčiama kelerius metus, nes 2017–2020 metais sueina keletas Lietuvos valstybingumui reikšmingų jubiliejų.

Pasak J. Katino, Lietuvos trispalvę pasiuvo didžiulę ir bene didžiausią Panevėžio rajone.

„Jos išmatavimai 3×2 m – šešių kvadratinių metrų. Pernai, švenčiant Lietuvos 100-metį, vėliava suplevėsavo Piniavoje. Tačiau ji neplevėsuoja visą laiką. Didžiąją vėliavą keliu tik per Lietuvai svarbias datas. Šiais metais tokių dienų buvo kelios, o pastarąjį kartą Trispalvę iškleidžiau lapkričio 23 dieną. Minėjome Lietuvos Kariuomenės dieną“, – sakė J. Katinas ir tvirtino, kad didžiulė Trispalvė Piniavoje plevėsuos iki Trijų Karalių.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.