Paaiškėjo, kur ir kada bus laidojamas Miežiškių klebonas R. Visockis

Paaiškėjo, kur ir kada bus laidojamas Miežiškių klebonas R. Visockis

JP / JP nuotr.

R. Visockis.

Paaiškėjo, kur ir kada bus laidojamas penktadienį netikėtai miręs Panevėžio rajono Miežiškių Šv. Mergelės Marijos parapijos klebonas Rimantas Visockis. Jam buvo 49-eri.

Kaip praneša Miežiškių Švč. Mergelės Marijos parapija, klebonas bus pašarvotas šiandien vakarop skambant Miežiškių bažnyčios varpams. Bus aukojamos šv. Mišios.

Šv. Mišios bus aukojamos ir antradienį 9, 12 ir 18 val.

BIC

Klebonas R. Visockis bus laidojamas trečiadienį, bažnyčios šventoriuje. Šv. Mišios bus aukojamos 12 val.

Švč. Mergelės Marijos parapijos atstovai visų atvykstančiųjų į laidotuves prašo nenešti jokių krepšelių ar vainikų. „Kukliai pagerbiant galima po rožės ar chrizantemos žiedą. Norintiems paaukoti ir prisidėti prie laidotuvių, bažnyčioje bus padėta aukų dėžutė“, – rašoma parapijos išplatintame pranešime.

Priminsime, jog Panevėžio rajono Miežiškių Šv. Mergelės Marijos parapijos klebonas R. Visockis mirė praėjusį penktadienį, spalio 19 d. Kleboną mirusį lovoje rado jo tėvo brolis.

Teigiama, kad tėvo brolis negalėjo prisiskambinti R. Visockiui ir įtardamas nelaimę nuėjo iki jo namų patikrinti, ar viskas gerai.

AIK

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.