Paaiškėjo, kiek už šilumą mokės panevėžiečiai nuo lapkričio 1 d.

Paaiškėjo, kiek už šilumą mokės panevėžiečiai nuo lapkričio 1 d.

Daiva PAULAUSKIENĖ / BNS nuotr.

Nuo 2018 m. lapkričio 1 d. nustatyta AB „Panevėžio energija“ vienanarė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina – 5,26 ct/kWh be pridėtinės vertės mokesčio (PVM). Gyventojams šiluma kainuos 5,73 ct/kWh (su 9 proc. PVM), o kitiems vartotojams – 6,36 ct/kWh (su 21 proc. PVM).

Palyginti su spalio mėnesiu, šilumos kaina didėja 1,2 proc. dėl išaugusių biokuro ir superkamos šilumos iš nepriklausomų šilumos gamintojų kainų.

Pagal nustatytą šilumos kainą, kiekvieną mėnesį perskaičiuojama ir karšto vandens kaina. Panevėžio miesto ir Pažagienių gyvenvietės gyventojams karštas vanduo kainuos 4,46 Eur (su 9 proc. PVM) už kubinį metrą, jį ruošiant namo bendro naudojimo individualiuose šilumokaičiuose. Kai daugiabučiame name įrengta atvira karšto vandens tiekimo sistema – 5,31 Eur (su 9 proc. PVM) už kubinį metrą.

BIC

Panevėžio rajono Liūdynės gyvenvietės gyventojams karštas vanduo kainuos 5,00 Eur (su 9 proc. PVM) už kubinį metrą.

Daugiau  informacijos  galite rasti AB „Panevėžio energija“ interneto svetainėje.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.