Paaiškėjo, kiek panevėžiečiai mokės už šilumą nuo vasario 1 d.

Paaiškėjo, kiek panevėžiečiai mokės už šilumą nuo vasario 1 d.

JP / DELFI nuotr.

Nuo 2020 m. vasario 1 d. akcinės bendrovės „Panevėžio energija“ nustatyta šilumos kaina už suvartotą šilumos kiekį sudaro 5,09 ct/kWh (be PVM). Gyventojams šiluma kainuos 5,55 ct/kWh (su 9 proc. PVM), kitiems vartotojams – 6,16 ct/kWh (su 21 proc. PVM).

Palyginti su galiojančia sausio mėnesį, šilumos kaina, pabrangus gamtinėms dujoms ir biokurui, didėja 1 proc. Palyginus su prieš metus galiojusia – „Panevėžio energija“ šilumos kaina mažesnė 9,6 proc.

Šilumos kainų pokytis gyventojams mokesčius už vasario mėnesio 50 kv. metrų būsto šildymą vidutiniškai didintų 38 centais, esant 2020 m. sausio oro temperatūrai ir suvartotam šilumos kiekiui būsto šildymui. Ar didės, ar mažės  sąskaita už būsto šildymą, lems šildymui suvartotas šilumos kiekis, priklausomai nuo namo būklės, renovacijos kokybės, lauko oro temperatūros, namo šilumos ūkio prižiūrėtojo ir  norimo komforto lygio.

BIC

Pagal nustatytą šilumos kainą kiekvieną mėnesį perskaičiuojama ir karšto vandens kaina. Nuo vasario 1 d. Panevėžio miesto ir Pažagienių gyvenvietės gyventojams karštas vanduo kainuos 4,41 Eur (su 9 proc. PVM) už kubinį metrą, jį ruošiant namo bendro naudojimo individualiuose šilumokaičiuose.

Kai daugiabučiame name karštas vanduo tiekiamas atvirąja sistema – 5,22 Eur (su 9 proc. PVM) už kubinį metrą. Panevėžio rajono Liūdynės kaimo gyventojams karštas vanduo kainuos 5,10 Eur (su 9 proc. PVM) už kubinį metrą.

Daugiau  informacijos čia.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.