Paaiškėjo, kiek nuo lapkričio 1 d. panevėžiečiai mokės už šildymą

Paaiškėjo, kiek nuo lapkričio 1 d. panevėžiečiai mokės už šildymą

JP / BNS nuotr.

Nuo 2019 m. lapkričio 1 d. bendrovės „Panevėžio energija“ nustatyta vienanarė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina už suvartotą šilumos kiekį sudaro 4,67 ct/kWh (be PVM). Gyventojams šiluma kainuos 5,09 ct/kWh (su 9 proc. PVM), kitiems vartotojams – 5,65 ct/kWh (su 21 proc. PVM).

Palyginti su galiojančia šilumos kaina spalio mėnesį, lapkritį šilumos kaina didėja 0,9 proc. dėl padidėjusių perkamo kuro kainų. Palyginti su praėjusių metų lapkričio mėnesiu, šilumos kaina mažesnė 11,2 proc.

Pagal nustatytą šilumos kainą kiekvieną mėnesį perskaičiuojama ir karšto vandens kaina. Nuo lapkričio 1 d. Panevėžio miesto ir Pažagienių gyvenvietės gyventojams karštas vanduo kainuos 4,17 Eur su 9 proc. PVM už kubinį metrą, jį ruošiant namo bendro naudojimo individualiuose šilumokaičiuose.

BIC

Kai daugiabučiame name įrengta atvira karšto vandens tiekimo sistema – 4,92 Eur su 9 proc. PVM už kubinį metrą. Panevėžio rajono Liūdynės kaimo gyventojams karštas vanduo kainuos 4,85 Eur su 9 proc. PVM už kubinį metrą.

Daugiau informacijos čia.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.