Paaiškėjo, kiek dar panevėžiečius džiugins Kalėdų eglė

Paaiškėjo, kiek dar panevėžiečius džiugins Kalėdų eglė

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Luko VARANAUSKO, Gedimino KARTANO, "Akis debesyse" nuotr.

Dauguma panevėžiečių eglutes namuose nupuošia sulaukę sausio 6 dienos –Trijų karalių dienos.

Pagrindinė Panevėžio Kalėdų eglė Laisvės aikštėje panevėžiečius džiugins ir toliau. Skandalinga tapusią miesto eglę planuojama nupuošti gerokai po Trijų karalių.

BIC

Palaikys ilgiau

Teritorijų planavimo ir architektūros skyriaus vedėja Daiva Gasiūnienė naujienų portalui JP prisipažino, kad bevelytų ilgiau laikyti centrinę miesto eglę.

„Nesinori iškart po Trijų karalių nupuošti ją. Manau, kad puošnioji eglė panevėžiečius džiugins iki Grabnyčių – vasario 2 dienos. Iki tol švies ir visi Laisvės aikštės ir prieigų apšvietimai“, – sakė D. Gasiūnienė.

D. Gasiūnienė.

Sulaukė įvairių komentarų

Šiųmetė miesto eglė sulaukė įvairių atsiliepimų: vieniems ji buvo per ryški, kitiems – į ją nesinorėjo žiūrėti ir prisiminė, kad gražesnė žaliaskarė buvo prieš porą metų. Dar kiti skaičiavo pinigus išleistus kalėdiniam Panevėžio puošimui.

Buvo užgesusi

O, kai gruodžio 30 dieną Kalėdų eglė užgeso, socialiniuose tinkluose pasipylė komentarai apie spalvų netekusią eglę. Kiekvienas komentatorius jautė pareigą išreikšti, ką mano apie nešviečiančią eglę.

Žaliaskarės elektros instaliacijos gedimus pašalino bendrovės „Panevėžio gatvės“ darbuotojai, o kaip numatyta sutartimi su Panevėžio miesto savivaldybe, šios problemos sprendimu pasirūpino bendrovė „Švenčių studija“. Ši bendrovė, kuri kalėdinį Panevėžį išpuošė už 150 tūkst. eurų, kalėdinių puošmenų priežiūra rūpinsis iki pat sutarties pabaigos.

Atsisveikinimo su eglutėmis šventė

Kad panevėžiečiai su žaliaskarėmis, kurios puošė namus, atsisveikintų deramai, rūpinasi Panevėžio bendruomenių rūmai. Kultūros įstaigos kolektyvas panevėžiečius kviečia į nupuoštų eglučių atsisveikinimo šventę sausio 6 dieną 13 val.

Tą dieną panevėžiečiams siūloma nupuoštas eglutes ir jų šakas atnešti į linksmą atsisveikinimo renginį. „Atsisveikinimas su Kalėdinėmis eglutėmis“ prie kultūros centro Panevėžio bendruomenių rūmų.

Programoje – smagūs žaidimai, Trijų Karalių laiminimas, padėkų laiškeliai, dainos, kurias atliks vaikų dainavimo studija „Viltukai“, „Geras“ ir muzikinio ugdymo studija „Džikum Dralo“.

Galima palikti prie konteinerių

Namus puošusias eglutes panevėžiečiai raginami mesti į žaliųjų atliekų surinkimo konteinerius prie aikštelių Pilėnų g. 43, Savitiškio g. 8, Senamiesčio g. 114 B (antradieniais-penktadieniais nuo 9.30 iki 18.30 val., šeštadienį nuo 9 iki 15.30 val. pietų pertrauka nuo 13 iki 13.30 val.).

Daugiabučių gyventojai eglutes gali palikti ir šalia esančiose mišrių komunalinių atliekų aikštelėse (į konteinerius nemeskite). Bendrovės „Panevėžio specialus autotransportas“ darbuotojai šiomis dienomis medelius rinks atskirai ir veš į sąvartyne esančią žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelę.

Panevėžio Kalėdų eglės įžiebimas

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.