Paaiškėjo galimas „valstiečių“ kandidatas į Panevėžio miesto merus

Paaiškėjo galimas „valstiečių“ kandidatas į Panevėžio miesto merus

Raimonda MIKUČIONYTĖ / JP, Luko VARANAUSKO nuotr.

K. Lukoševičius.

Nors iki savivaldos ir tiesioginių merų rinkimų liko ne tiek jau daug – vos daugiau kaip keturi mėnesiai – vis daugiau partijų, visuomeninių rinkimų komitetų įvardija savo kandidatus, kas gi galėtų vadovauti Panevėžio miestui. Žinoma, jei jie bus išrinkti. Savo kandidatą, tiesa kol kas dar laikomą po paslapties šydu turi ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) Panevėžio skyrius.

Nors „valstiečiai“ tikina, kad dar neturi patvirtinę nei kandidato mero rinkimuose, nei patvirtinto kandidatų sąrašo savivaldos rinkimuose, tačiau naujienų portalo JP žinioms, „valstiečius“ į rinkimus turėtų vesti dabartinis Tarybos narys Kęstutis Lukoševičius. Beje, jis turėtų būtų „valstiečiu“ kandidatu į Panevėžio miesto merus.

Panevėžio kolegijoje Praktinio mokymo centro vadovu dirbantis K. Lukoševičius tapti Panevėžio meru bandė ir praėjusiuose rinkimuose. Politikas buvo išrinktas į Tarybą, tačiau pirmą kartą vykusiose tiesioginiuose merų rinkimuose liko penktas. Beje, į Tarybą K. Lukoševičius pateko kaip visuomeninio rinkimų komiteto „Mums svarbu“ narys.

BIC

Naujienų portalui JP galimas „valstiečių“ kandidatas į Panevėžio miesto merus K. Lukoševičius nei patvirtino, nei paneigė, jog sukirto rankomis su „valstiečiais“.

„Negaliu patvirtinti nei taip, nei – ne. Tokie pokalbiai buvo, bet jokio patvirtinančio protokolo, kad jau yra sudarytas sąrašas – nėra. Oficialaus patvirtinimo nebuvo. Kita vertus, nepriklausau LVŽS – nesu partijos narys. Be to, jei ir dalyvaučiau rinkimuose, nesutikčiau prarasti nepriklausomybės statuso. Nepriklausomybę vertinu labiau nei priklausomybę partijai. Net jei ir sutikčiau dalyvauti savivaldos rinkimuose, nepriklausomybę išlaikyčiau“, – aiškino K. Lukoševičius.

D. Labanavičius.

Tuo tarpu LVŽS Panevėžio skyriaus pirmininkas Deividas Labanavičius JP teigė, kad dar neturi patvirtinto kandidatų sąrašo savivaldos rinkimams.

„Nėra patvirtinto dar nei sąrašo, nei kandidato mero rinkimuose. Kada tiksliai jis bus, pasakyti negaliu. Laiko dar turime. Viską laiku padarysime, kai sudėliosime visus taškus ir pateiksime sąrašą“, – sakė D. Labanavičius.

Pasiteiravus, gal kandidatas mero rinkimuose gali būti miesto Tarybos narys K. Lukoševičius, LVŽS Panevėžio skyriaus vadovas neslėpė, jog su K. Lukoševičiumi apie dalyvavimą mero rinkimuose kalba buvo.

„Kalbamės su daug kuo. Buvo pokalbis ir su K. Lukoševičiumi. Vyksta pokalbiai su įvairių judėjimų ir visuomeninių komitetų atstovais“, – teigė D. Labanavičius.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

1 KOMENTARAS

  1. Kęstučiui problemos su sveikata. Labai neadekvačiai elgiasi.
    Norėdamas kandidatuoti turėtų pateikti psichiatro pažymą.

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.