Orientavimosi sporto entuziastai rungėsi Krekenavoje

Orientavimosi sporto entuziastai rungėsi Krekenavoje

IMG_3576Krekenavoje vvyko orientavimosi sporto renginys „Atrask Krekenavą“. Kaip Lietuvai svarbus krepšinis, taip krekenaviečiams – orientavimosi sportas. Prie šios sporto šakos populiarinimo yra prisidėjusi mokytoja Birutė Klikūnienė, šio sporto pradininkė Krekenavoje. Daugiau nei prieš 50 metų meile orientavimosi sportui ji užkrėtė ne vieną Krekenavos gyventoją, išugdė daug gerų sportininkų.

Renginys „Atrask Krekenavą“ šiemet vyko jau šeštą kartą. Kiekvienais metais atvyksta vis daugiau dalyvių. Šiemet dalyvavo net 140 orientacinio sporto entuziastų iš visos Lietuvos. Didžioji dauguma jų – 110 – įveikė trumpąją apie 36 km ilgio trasą, likę 30 – ilgąją 65 km trasą. Tačiau nepriklausomai nuo pasirinktos trasos, kiekvienas dalyvis savaip atrado Krekenavą.

Išvargusius, tačiau be galo laimingus sportininkus sveikino Seimo narys Domas Petrulis, Krekenavos Bazilikos klebonas Gediminas Jankūnas, orientavimo sporto klubo „Arboro“ vadovai. „Džiugu, kad šią gražią saulėtą rudens dieną pati gamta leido visiems ne tik pasidžiaugti Panevėžio kraštu, bet ir pasisemti naujų pozityvių minčių, energijos. Tikiuosi, kad visus dalyvius pakerėjo Krekenavos apylinkės ir mūsų regioninis parkas!“ – sveikindamas nugalėtojus ir įteikdamas jiems taures sakė Seimo narys Domas Petrulis.

BIC

Klubo „Arboro“ vadovas Giedrius Valantinas, šio renginio organizatorius, dėkodamas rėmėjams, savanoriams ir visiems geros valios žmonėms, bent maža dalimi prisidėjusiems prie šito neužmirštamo renginio, netvėrė džiaugsmu. „Kai matai tiek pavargusių, tačiau linksmų ir laimingų veidų, supranti, kad visas vargas – ne veltui“.

AIK

KTU

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.