Nusitiesė draugystės tiltas – Panevėžio ligoninė bendradarbiaus su Nursultano medicinos universitetu

Nusitiesė draugystės tiltas – Panevėžio ligoninė bendradarbiaus su Nursultano medicinos universitetu

Raimonda MIKUČIONYTĖ / JP nuotr.

Pasak Panevėžio ligoninės direktoriaus A. Skorupsko, bendradarbiavimas tarp dviejų įstaigų vyks medicinos srityse.

Respublikinės Panevėžio ligoninė užmezgė ryšius su Nursultano (Kazachstanas) medicinos universitetu – pasirašė bendradarbiavimo memorandumą.

Nursultano medicinos universitetas ir Panevėžio ligoninė susitarė bendradarbiauti medicinos mokslo, tiriamųjų-mokslinių darbų, medicinos darbuotojų specializacijos ir kvalifikacijos kėlimo klausimais.

Taip pat ketinama kviesti lektorius gerosios patirties ir mokslinių naujovių sklaidai, keistis abi puses dominančia informacija ir moksline medžiaga, organizuoti konferencijas, seminarus, parodas, vykdyti medicinos darbuotojų stažuočių programą.

BIC

Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas naujienų portalui JP pasakojo, kaip pavyko surasti kelius į Kazachstaną.

„Medicinos universitetui prieš kelis mėnesius pradėjo vadovauti lietuvis, buvęs Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis. Esame pažįstami, todėl, sužinojęs apie jo paskyrimą vadovauti universitetui, ir pasiūliau bendradarbiauti. Pasiūlymas priimtas ir memorandumas pasirašytas“, – džiaugėsi sutartimi ligoninės vadovas.

Pasak Panevėžio ligoninės direktoriaus A. Skorupsko, bendradarbiavimas tarp dviejų įstaigų vyks medicinos srityse.

„Dalinsime ta sritimi, kuri stipriausia – Panevėžio ligoninėje. Tai intensyvi kardiologija, neurologija, radiologija. Toks tarptautinis bendradarbiavimas padės įgyvendinti pagrindinius tikslus – ugdyti abejose įstaigose dirbančių specialistų profesinę kompetenciją, keistis naujausia teorine ir praktine informacija, darbo metodais atskirose medicinos srityse. Tik tobulėdami turėsime galimybę įgyvendinti pagrindinį savo misijos uždavinį – teikti aukščiausius standartus atitinkančias asmens sveikatos priežiūros paslaugas gyventojams“, – sakė medicinos įstaigos vadovas ir teigė, kad abipusiai vizitai prasidės rudenį.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.