19.7 C
Panevėžys
Pirmadienis, 24 birželio, 2024

Nuo rugsėjo – nauja Panevėžio miesto savivaldybės administracijos struktūra

Rugsėjo 1 d. keičiasi Panevėžio miesto savivaldybės administracijos struktūra.

Iš dabartinių 27 skyrių lieka 17. Sujungimo būdu suformuoti šie skyriai: Teritorijų planavimo ir architektūros (jungiami Architektūros ir urbanistikos bei Kultūros paveldo skyriai); Miesto infrastruktūros (Miesto ūkio, Statybos ir statinių priežiūros, Ekologijos); Vidaus administravimo (Kanceliarijos, Personalo, Ūkio ir eksploatavimo); Strateginio planavimo, investicijų ir biudžeto (sujungiami Finansų ir biudžeto, Investicijų skyriai); Komunikacijos (Ryšių su visuomene bei Užsienio ryšių); Teisės ir viešosios tvarkos (Teisės bei Viešosios tvarkos ir kontrolės); Socialinių reikalų (Socialinės paramos ir Sveikatos); Švietimo ir jaunimo reikalų (Švietimo skyrius ir vyr. jaunimo reikalų koordinatorius).

Atsiranda visiškai naujas Miesto plėtros skyrius. Jo tikslas – sudaryti geresnes sąlygas verslo plėtrai, didinti miesto investicinį patrauklumą, užtikrinti efektyvią Savivaldybės kontroliuojamų įmonių veiklą. Skyriaus specialistai pristatys miestą ir jo projektus tarptautiniuose renginiuose, analizuos galimybes pritraukti investuotojų, užsiims internetine rinkodara, bendradarbiaus su verslu. Čia perkeliama dalis Ekonomikos ir turto valdymo skyriaus funkcijų (koordinuoti nekomercinių renginių „Cido“ arenoje organizavimą, teikti siūlymus dėl normatyvų, kainų ir tarifų, prižiūrėti Savivaldybės bendrovių ūkinę finansinę veiklą, išduoti arba naikinti įvairius leidimus, licencijas bei kt.).

Panaikinami Civilinės saugos, Ekonomikos ir turto valdymo skyriai.

Restruktūrizacija nepalietė 8 skyrių: E. plėtros (anksčiau – Informacinės visuomenės plėtros), Centralizuoto vidaus audito, Buhalterinės apskaitos, Viešųjų pirkimų, Civilinės metrikacijos, Kultūros ir meno, Sporto, Vaiko teisių apsaugos.

„Su naująja struktūra dešimtadaliu mažėja ir etatų. Tačiau svarbiausias tikslas – efektyvinti Savivaldybės darbą, išvengti funkcijų dubliavimosi, aktyvinti miesto plėtros galimybes. Norisi tikėti, kad pokyčius teigiamai įvertins miesto bendruomenė“, – sako administracijos direktorius Tomas Jukna.

Panevėžiečių patogumui, skelbiame pagrindinius naujųjų padalinių telefonų numerius:

Teritorijų planavimo ir architektūros skyrius: tel. 501 221;

Miesto infrastruktūros: tel. 501 315;

Miesto plėtros: tel. 501 331;

Vidaus administravimo: tel. 501 363;

Strateginio planavimo, investicijų ir biudžeto: tel. 501 233, investicijų klausimais – 501 248;

Komunikacijos: tel. 501 348;

Teisės ir viešosios tvarkos: tel. 501 208, viešosios tvarkos klausimais – 501 307;

Socialinių reikalų: tel. 501 270, sveikatos klausimais – tel. 501 203;

Švietimo ir jaunimo reikalų: tel. 501 373.

Kviečiame kreiptis šiais telefonais tol, kol bus išrinkti naujų padalinių vedėjai.

Visus kontaktinius duomenis rasite čia.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Panevėžio rajono savivaldybėje paminėta Tarptautinė valstybės tarnautojo diena

confident-noyce

Panevėžio rajono savivaldybėje pradėjo dirbti buvęs Panevėžio AVMI viršininkas

confident-noyce

Panevėžio rajono savivaldybė – tinklo „Kuriame Europą su vietos savivalda“ narė

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau