Nuo metų pradžios Panevėžyje šilumos kaina sumažėjo 11 proc.

Nuo metų pradžios Panevėžyje šilumos kaina sumažėjo 11 proc.

Daiva PAULAUSKIENĖ / BNS nuotr.

Nuo 2019 m. liepos 1 d. AB „Panevėžio energija“ nustatyta vienanarė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina už suvartotą šilumos kiekį sudaro 5,20 ct/kWh (be PVM).

Palyginti su galiojančia birželio mėnesį, šilumos kaina mažėja 2,1 proc. Gyventojams šilumos kaina sudarys 5,67 ct/kWh (su 9 proc. PVM), kitiems vartotojams – 6,29 ct/kWh (su 21 proc. PVM).

Pagal nustatytą šilumos kainą kiekvieną mėnesį perskaičiuojama ir karšto vandens kaina. Nuo liepos 1 d. Panevėžio m. ir Pažagienių gyvenvietės gyventojams karštas vanduo kainuos 4,47 Eur su 9 proc. PVM už kubinį metrą, jį ruošiant namo bendro naudojimo individualiuose šilumokaičiuose.

BIC

Kai daugiabučiame name įrengta atvira karšto vandens tiekimo sistema – 5,31 Eur su 9 proc. PVM už kubinį metrą. Panevėžio rajono Liūdynės kaimo gyventojams karštas vanduo kainuos 5,17 Eur su 9 proc. PVM už kubinį metrą.

Šilumos kainos svyravimai didžiąja dalimi priklauso nuo kuro kainų, jam atpigus, šilumos kaina 5,82 ct/kWh nuo metų pradžios sumažėjo 11 proc.

Daugiau informacijos čia.   

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.