Nuo kovo panevėžiečiams mažėja šilumos kaina

Nuo kovo panevėžiečiams mažėja šilumos kaina

Daiva PAULAUSKIENĖ / BNS nuotr.

Nuo 2019 m. kovo 1 d. AB „Panevėžio energija“ nustatyta vienanarė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina už suvartotą šilumos kiekį – 5,62 ct/kWh be PVM. Palyginti su vasario mėnesiu, šilumos kaina mažėja 0,2 proc. dėl didesnio biokuro panaudojimo bendrovei vykdant investicinius projektus.

Gyventojams šiluma kainuos 6,13 ct/kWh su 9 proc. PVM, kitiems vartotojams – 6,80 ct/kWh su 21 proc. PVM.

Pagal nustatytą šilumos kainą kiekvieną mėnesį perskaičiuojama karšto vandens kaina.

BIC

Panevėžio miesto ir Pažagienių gyvenvietės gyventojams karštas vanduo kainuos 4,65 Eur su 9 proc. PVM už kubinį metrą, jį ruošiant namo bendro naudojimo individualiuose šilumokaičiuose. Kai daugiabučiame name įrengta atvira karšto vandens tiekimo sistema – 5,57 Eur su 9 proc. PVM už kubinį metrą.

Dėl padidėjusių VšĮ Velžio komunalinio ūkio geriamojo vandens ir nuotekų tvarkymo kainų, perskaičiuojama karšto vandens kaina Panevėžio rajono Liūdynės kaimo vartotojams. Gyventojams karštas vanduo kainuos 5,42 Eur su 9 proc. PVM už kubinį metrą.

Daugiau informacijos galite rasti AB „Panevėžio energija“ interneto svetainėje.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.